Wyszukiwałeś:

Bosch X

Standard X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Bosch Standard

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Renault Clio III: Skazany na sukces?

Od momentu wprowadzenia pierwszych modeli Renault Clio na europejski rynek w1990 roku auta te cieszą się niesłabnącą popularnością. Tę regułęwydaje się potwierdzać także najnowsza generacja Renault Clio III - zdobywcaprestiżowej nagrody 'Car of the Year 2006'.

 

Akumulator na srogą zimę

O istnieniu akumulatora przypominamy sobie najczęściej, kiedy podczaskilkunastostopniowych mrozów odmawia nam posłuszeństwa. Na nic wtedy nerwoweprzekręcanie kluczykiem. Aby zapobiec tego typu problemom, firma Boschwypuściła na rynek nowy, bezobsługowy akumulator.

 

Henkel inwestuje

W 2006 roku Henkel zainwestuje w Polsce łącznie ponad 18 mln złotych. Rok2006 to także rozpoczęcie dwóch ważnych inwestycji Henkla w Raciborzu iBielsku-Białej. Inwestycja w bielskie Centrum Impregnacji Próżniowej Henklato odpowiedź na rosnące zamówienia z sektora motoryzacyjnego.

 

Mecacontrol w Dąbrowie Górniczej

W Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej powstaje nowy zakład produkcyjny,należący do hiszpańskiej spółki Mecacontrol, produkującej elementywtryskiwane z tworzyw sztucznych i aluminium m.in. dla przemysłumotoryzacyjnego.

 

Nim ostygnie żarnik

Nadchodzi nieubłagalny zmierzch technologiczny dla drucików wolframowychi nagrzewających się żarówek. Opracowano coś dużo szybszego,świecącego mocniejszym strumieniem i przy okazji bardzo trwałego. Proszępaństwa oto dioda LED.

 

Elektryczne BMW mają już akumulatory

Choć na moment, kiedy to na naszych drogach pojawi się pierwszy w pełnielektryczny model marki BMW, musimy jeszcze trochę poczekać, to już wiadomo,co będzie pracować pod jego maską.

 

Poprzednik Renault Megane ma 30 lat

Renault Fuego obchodzi w tym roku 30. urodziny. Poprzednik Megane Coupedebiutował w marcu 1980 roku na salonie w Genewie.

 

Bosch wśród najlepszych pracodawców

Top Employers Institute, specjalizujący się w badaniach polityki personalnejoraz warunków pracy, wyróżnił firmę Robert Bosch prestiżowymcertyfikatem Top Employers Polska 2014.

 

100 mln układów ESP od firmy Bosch

W 1995 roku firma założona przez Roberta Boscha rozpoczęła seryjnąprodukcję układu ESP. Od tamtego czasu wyprodukowano już 100 mln sztuk tegosystemu bezpieczeństwa.

 

W pogoni za wydajnością

Coraz bardziej zaawansowane układy wtryskowe, poza zwiększaniem mocysilników, optymalizują proces spalania obniżając zużycie paliwa izmniejszając emisję spalin.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Bosch Standard".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018