Wyszukiwałeś:

Boxster X

S X

. Znaleziono 80 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Boxster S

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 80 wszystkich):

Więcej mocy w Porsche

Wraz z początkiem nowego roku modelowego, Porsche Boxster oraz Boxster Szostaną ulepszone pod względem mocy oraz momentu obrotowego. Oba modelecharakteryzować będzie lepsza wydajność na drodze połączoną z niższymzużyciem paliwa.

 

200 tys. razy Boxster

Porsche Boxster - na naszym rynku auto wciąż unikatowe - doczekało się 200tys. egzemplarza. Jubileuszowy samochód został wyprodukowany w fińskiejfabryce Valmet Automotive w miejscowości Uusikaupunki, przez kooperantaniemieckiej marki.

 

Więcej mocy w Porsche

We wrześniu na rynek wejdą dwa nowe modele Porsche - Boxster S Porsche DesignEdition 2 i Cayman S Sport. Oba uzyskują moc 303 KM (223 kW) z 3,4 litrapojemności skokowej, czyli o osiem KM więcej, niż dotychczasowe wersje S.

 

Nadchodzi czterocylindrowy Boxster

Od dłuższego czasu w motoryzacyjnym świecie pojawiały sspekulacje natemat nowego modelu Porsche. I nie chodzi tutaj o model Panamera. WysłużonyBoxster miał być zastąpiony przez nowe auto. Okazuje się jednak że zostaniezastąpiony, ale jego silnik.

 

Wiatr we włosach w Porsche Boxster S

 

Sylwetka Porsche Boxster.

 

Porsche Boxster S Black Edition

Jakiś czas temu pojawiła się u nas informacja o Porsche 911 Black Edtion.Teraz przyszedł czas na Boxstera S.

 

Porsche Boxster: Oto najnowsza generacja

Producent legendarnych sportowych aut ze Stuttgartu zaprezentował najnowswersję roadstera z silnikiem umieszczonym centralnie - Porsche Boxster.Mniejsza masa, dłuższy rozstaw osi oraz szerszy rozstaw kół taki jestnowy Boxster.

 

Czarna seria Porsche Boxster i 911 Carrera

Dwa modele Porsche - 911 Carrera i Boxster - są teraz dostępne w specjalnejserii Black Edition. Oznacza ona lepsze wyposażenie i eleganckie, czarnewdzianko.

 

Porsche 718 Boxster: Cztery cylindry i turbo

Porsche po raz pierwszy zaprezentowało model Boxster 20 lat temu i w rocznicętego wydarzenia Niemcy odsłaniają nową generację. Roadster z centralnie umieszczonym silnikiem dostał nową nazwę i silnik czterocylindrowy turbo.Porsche mówi o aucie oszczędniejszym i mocniejszym niż poprzednik.

 

Porsche 718 Boxster - ceny w Polsce

Krótko po oficjalnym debiucie, do polskich salonów trafia nowePorsche 718 Boxster. Zobacz, ile trzeba zapłacić za nowego roadstera zeStuttgartu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Boxster S".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019