Wyszukiwałeś:

Boxster X

Spyder X

. Znaleziono 21 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Boxster Spyder

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 21 wszystkich):

Wszystko o samochodach Porsche Boxster

Porsche Boxster jest kolejnym rasowym sportowcem z niemieckiej stajni ze Stuttgartu, choć może nieco pozostaje w cieniu dużej popularności modelu 911. Porsche Boxster weszło do produkcji w 1996 roku. Eleganckie, a zarazem sportowe cabrio za rozsądną cenę nawiązuje do modelu Spyder z lat 50-tych X...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Premiery Porsche na AMI Lipsk 2008

Porsche AG pokaże po raz pierwszy w Niemczech nowego Boxstera RS 60 Spyder. Na18. targach Auto Mobil International (AMI) w Lipsku, 4 kwietnia swoją premierębędzie miał najmłodszy model z cieszącej się powodzeniem serii Boxster.

 

Więcej mocy w Porsche

We wrześniu na rynek wejdą dwa nowe modele Porsche - Boxster S Porsche DesignEdition 2 i Cayman S Sport. Oba uzyskują moc 303 KM (223 kW) z 3,4 litrapojemności skokowej, czyli o osiem KM więcej, niż dotychczasowe wersje S.

 

To będzie najlżejsze Porsche

Ważący zaledwie 1.275 kg Porsche Boxster Spyder będzie najlżejszym zewszystkich Porsche dostępnych dziś w sprzedaży. Światowa premiera tegoroadstera w grudniu na wystawie w Los Angeles, debiut rynkowy w lutym 2010.

 

Koniec ciężkiego akumulatora

Nie dość, że są ciężkie to jeszcze zajmują dużo miejsca i są małowydajne. Mowa jest tutaj o tradycyjnych akumulatorach, które sąodpowiedzialne za zasilanie samochodu. Już niedługo się to zmieni za sprawąPorsche.

 

Porsche Boxster Spyder

 

Porsche Boxster Spyder - mojeauto.tv

 

Boxster najlepszy w Ameryce

Renomowany amerykański miesięcznik motoryzacyjny „Car and Driver"przyznał modelowi Porsche Boxster w wersji Spyder tytuł „najlepiejprowadzącego się samochodu w Ameryce”.

 

Lekki i mocny Boxster Spyder w Nowym Jorku

Choć Porsche Boxster bywa nazywane 911 dla ubogich, tak naprawdęwyróżnia się on odrębnym, rasowym charakterem. Jego kwintesencjąjest wersja Spyder.

 
 

Porsche Boxster Spyder

 

Porsche na salonie samochodowym w Nowym Jorku zaprezentowało topową wersję modelu Boxster. Spyder kipi mocą 375KM i wyróżnia się specyficznym designem - dwa garby w tylnej części nadwozia to przypomnienie modelu Porsche 718 Spyder z lat 60.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Boxster Spyder".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019