Wyszukiwałeś:

Brabus X

Rocket X

. Znaleziono 14 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Brabus Rocket

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 14 wszystkich):

Koszmar pirata drogowego

Zanim w naszym kraju zobaczymy podobny radiowóz, upłynie jeszcze dużo wody wWiśle. Nasi zachodni sąsiedzi już teraz nie muszą się obawiać, żektokolwiek zdoła zadrwić z policyjnego patrolu, bowiem w ramach specjalnegoprogramu, niemieckie służby porządkowe otrzymały prawdziwy postrachprzestępców, którego prędkość maksymalna wynosi 362 km/h.

 

Brabus ma 30 lat!

Tegoroczne targi motoryzacyjne we Frankfurcie będą okazją do upamiętnieniatrzydziestej rocznicy powstania znanej na całym świecie, niemieckiej firmytuningowej Brabus. Specjalnie na tą okazję przygotowywany jest nowy model,który będzie kolejnym wilkiem w owczej skórze.

 

730KM w roadsterze!

Mercedes SL otrzymał właśnie odświeżone szaty nadwozia, jednak pod maskątego samochodu niewiele się zmieniło. Przynajmniej w seryjnej wersji.Zainteresował on zatem inżynierów Brabusa, którzy zainstalowalimu silnik V12 o pojemności 6,3 litra.

 

700 koni w terenówce!

Pomimo zmieniającego się ogólnoświatowego trendu i spadku sprzedażysamochodów sportowo-rekreacyjnych znanych pod nazwą SUV, firma Brabuszaprezentowała właśnie samochód, który poraża mocą.

 

Elegancki tuning Brabusa

Firma Brabus postanowiła zająć głos w sprawie nowego Mercedesa Klasy ECoupe. Specjaliści od tuningu samochodów z gwiazdą wydali na światupiększoną i mocniejszą wersję następcy CLK.

 
 

Oto nadchodzi Brabus Rocket 800

Niemiecki tuner podczas targów motoryzacyjnych we Frankfurcie pokazał piekielny model Brabus 800 Rocket, który bazuje na Mercedesie CLS. Samochód napędzany jest silnikiem V12 Biturbo.

 

Wyższy poziom luksusu - Brabus Rocket 900 Desert Gold Edition

Na targach dóbr bardzo luksusowych w Dubaju, Brabus pokazał bardzoosobliwy model Brabus Rocket 900 Desert Gold Edition. Czy złoty, mocno zmodyfikowany Mercedes S65 AMG to przesada, czy może jest to produkt mocnopożądany?

 
 

Brabus Maybach S 600 Rocket 900 - piekielnie szybko i luksusowo

Brabus wziął na warsztat Mercedesa-Maybacha S 600 i stworzył niesamowitą limuzynę o mocy 900 KM. Oto samochód dla szaleńców, obrzydliwie bogatych szaleńców.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Brabus Rocket".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018