Wyszukiwałeś:

Brabus X

Smart X

ForTwo X

. Znaleziono 18 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Brabus Smart ForTwo

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 18 wszystkich):

Smart fortwo cabrio na początek

Wraz z nadejściem na rynek najnowszej generacji małego samochodu produkowanegoprzez koncern DaimlerChrysler, niemiecka firma tuningowa Brabus zamierzatradycyjnie przygotować specjalną i wzmocnioną wersję modelu ForTwo zeskładanym dachem.

 

Gorące bliźniaki od Brabusa

Po niedawnym debiucie nowej generacji miastowego auta o nazwie Smart ForTwoprzyszedł czas na premierę jego gorącej odsłony. Koncern DaimlerChryslerprzy współpracy ze znanym niemieckim tunerem przygotował dwie sowiciewyposażone wersje.

 

Smart dla trzech

Jak donosi zagraniczny portal AutoCar Smart przygotowuje się do wprowadzenia narynek nowego modelu. Po nazwie będzie można bardzo łatwo rozszyfrować jegocechę charakterystyczną. Auto ma się nazywać ForThree.

 

Mały smart z małymi zmianami

Od trzech lat w sprzedaży dostępna jest druga generacja smarta fortwo. Terazprzyszła pora na kurację odmładzającą, jednak zmiany, jakim poddany zostałten model, są naprawdę symboliczne.

 
 

Czy warto kupić: Smart Fortwo (1998-2007)

Jedni go wyśmiewają uważając, że resorowanie zależy tylko od ilościpowietrza w oponach, drudzy z kolei ubóstwiają za to, że dozaparkowania potrzebuje tyle miejsca co skuter. W cyklu testów "Czywarto kupić?" przyglądamy się najpopularniejszemu ze Smartów,modelowi Fortwo pierwszej generacji (1998-2007).

 

Skrzydlaty smart

Podczas trwającej właśnie wystawy samochodowej w Szanghaju smartzaprezentował limitowaną wersję modelu forjeremy, który zostałstworzony wspólnie ze światowej klasy projektantem Jeremym Scottem.

 

Smart ForTwo od Brabusa

Mocniejszy, szybszy, bardziej agresywny, ale wciąż malutki. Tak wskrócie można opisać Smarta ForTwo, przygotowane przez Brabusa. Czymały "mieszczuch" kipi mocą, tak jak inne modele wychodzące spodręki niemieckiego tunera?

 
 

Elektryczny Smart w Paryżu

Odkąd Smart wprowadził kolejną generację wersji dwu- i czterodrzwiowej, automożna było wyposażyć w silnik atmosferyczny, turbodoładowany, a nawet wwersji Brabus. Teraz czas na wersję napędzaną przy pomocy prądu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Brabus Smart ForTwo".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019