Wyszukiwałeś:

Brabus

. Znaleziono 100 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Brabus

Spróbuj też wyszukać: mercedes 124 cabrio brabusfcv barabus

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 100 wszystkich):

Brabus ulepszył Mercedesa CL

Tuningowi profesjonaliści z niemieckiej firmy Brabus pracowali ostatnimi czasynad najnowszą generacją Mercedesa Klasy CL. Efekty ich pracy zostałyopublikowane kilka dni temu.

 

Brabus ma 30 lat!

Tegoroczne targi motoryzacyjne we Frankfurcie będą okazją do upamiętnieniatrzydziestej rocznicy powstania znanej na całym świecie, niemieckiej firmytuningowej Brabus. Specjalnie na tą okazję przygotowywany jest nowy model,który będzie kolejnym wilkiem w owczej skórze.

 

Brabus tuninguje nową limuzynę

Firma Brabus nie daje szans konkurencji. Nowa generacja Mercedesa Klasy Ejeszcze na dobre nie zdążyła zagościć w salonach, a firma wypuściła narynek kolejnego stuningowanego potwora, ociekającego mocą.

 

Brabus zrobił potwora z SL65 AMG

Firma Brabus postanowiła po raz kolejny zszokować motoryzacyjny świat. Tymrazem trafił najmocniejszy z najmocniejszych - Mercedes SL65 AMG Black Series.Brabus Vanish - bo takie jego imię - jest od niego mocniejszy o 19,5 procent.

 

Wściekła S-Klasa

Brabus znów szokuje - niemiecki nadworny tuner Mercedesa przygotowałwłaśnie niesamowitą wersję S-Klasy.

 

Wzmocnienie dla Mercedesa CL 500 i S 500

Niemiecki tuner Brabus przygotował specjalne dwa pakiety podnoszące moc w Mercedesach CL 500 i S 500. Oprócz podniesienia osiągów Brabusoferuje również zmiany stylistyczne w autach.

 

Brabus dla naftowych władców

Brabus postanowił poprawić Mercedes G 65 AMG tak, by zafascynować nimarabskich szejków, dla których pieniądze nie grają roli, aktórzy prześcigają się w posiadaniu co raz bardziej osobliwychsamochodów. Brabusa 800 Wildstar nazwiesz co najmniej niepowtarzalnym.

 

Brabus z Continentalem

Niemiecka firma tuningowa Brabus będzie wykorzystywać do swoichnajmocniejszych modeli, dysponujących mocą nawet 800 koni mechanicznych,ogumienie firmy Continental.

 

Wyższy poziom luksusu - Brabus Rocket 900 Desert Gold Edition

Na targach dóbr bardzo luksusowych w Dubaju, Brabus pokazał bardzoosobliwy model Brabus Rocket 900 Desert Gold Edition. Czy złoty, mocno zmodyfikowany Mercedes S65 AMG to przesada, czy może jest to produkt mocnopożądany?

 

Brabus G63 AMG - jeszcze bardziej odjechany

Plotka głosi, że gdzieś na świecie są klienci, dla których Mercedes klasy G jest za mało efektowny, ba nie zaspokajają ich nawet wersje AMG anispecjalna edycja "Crazy Colour" - i to właśnie dla nich ofertęprzygotował Brabus.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018