Wyszukiwałeś:

Brawn X

GP X

. Znaleziono 101 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Brawn GP

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 101 wszystkich):

F1: Brawn GP ma problem ze skrzyniami

"Żywotność skrzyni biegów w bolidach to nasza piętaachillesowa" - mówi otwarcie Ross Brawn, szef sensacyjnegodebiutanta Formuły 1 Brawn GP. W Grand Prix Malezji może się okazać, że niekonkurenci a sam zespół wyeliminuje się z walki o czołowe lokaty.

 

F1: Rywale chcą ukarać Brawn GP

Brawn GP zdominował tegoroczną Formułę 1. Nie wszystkim się to podoba.Złośliwi chcą pozbawić debiutanta pieniędzy z praw telewizyjnych.

 

GP Hiszpanii: Kubica z trzecim czasem, 1. trening dla Buttona

Robert Kubica uzyskał 3. czas pierwszego treningu przed niedzielnym Grand PrixHiszpanii - 1.22,221. Najlepszy czas wykręcił lider klasyfikacjikierowców Brytyjczyk Jenson Button z Brawn GP - 1.21,799.

 

GP Hiszpanii: Brawn GP znów poza zasięgiem

Podwójnym zwycięstwem teamu Brawn GP zakończył się wyścig o GrandPrix Hiszpanii Formuły 1. Robert Kubica przyjechał jedenasty.

 

F1: Brawn GP nie ma sponsora, bo nie chce

Sukcesy zespołu Brawn GP sprawiły, że zaroiło się od firm chcącychpromować team swoją marką. Lider Formuły 1 wciąż nie ma sponsora i nieśpieszy się z poszukiwaniami.

 

Grand Prix Monako: Kolejny dublet Brawn GP, kolejny pech Kubicy

Dominacja teamu Brawn GP w wyścigach Formuły 1 trwa. W Grand Prix Monaco poraz piaty w sezonie triumfował Jenson Button, który wyprzedził swojegoklubowego kolegę Rubensa Barrichello. Robert Kubica nie ukończył wyścigu.

 

F1: Czerwone byki gonią Brawn GP

F1 coraz ciekawsza! Australijczyk Mark Webber z teamu Red Bull-Renault wygrałGrand Prix Niemiec, odnosząc pierwsze zwycięstwo w Formule 1. Czternastemiejsce na torze Nuerburgring zajął Robert Kubica z BMW-Sauber.

 

F1: Fabryczny Brawn GP

Ross Brawn, wykupił zespół od Hondy, a teraz jego bolidy będąjeździć pod banderą Mercedesa. Niemiecki producent przejmie pakietwiększościowy akcji brytyjskiego zespołu i wprowadzi do F1 nowyzespół fabryczny kosztem McLarena.

 

F1: Rosberg o krok od Brawn GP

To, że Nico Rosberg po wyścigiu w Abu Zabi zakończy pracę w zespoleWilliamsa jest już pewne. Nadal sprawą otwartą pozostaje fakt gdzie zobaczymyNiemca w przyszłym sezonie. Według nieoficjalnych informacji największeszanse na angaż kierowcy ma Brawn GP.

 

F1: Polak w Brawn GP - wywiad

Wielkimi zwycięzcami tegorocznego sezonu Formuły 1 są Jenson Button i jegozespół Brawn GP. W tym sukcesie mamy również polski akcent. Zasprawne działanie silników zespołu odpowiada Polak – PawełBiałota z ExxonMobil.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Brawn GP".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019