Wyszukiwałeś:

Brembo

. Znaleziono 134 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Brembo

Spróbuj też wyszukać: lear brembo odlewnia żeliwa

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 134 wszystkich):

Wątek na forum: Fiat szykuje hybrydy

Fiat niech najpierw zrobi hamulce do Grande Punto, a potem niech się zastanawia nad bardziej zaawansowaną technologią. W Bergamo jest fabryka Brembo. To 200km od Turynu. A hamulce biorą chyba z Chin. Jak wejdzie Tata do Europy, będzie miał takie same hamulce, ale za 10 razy mniejsze pieniądze. Ta...

 

Jest nowy zakład Brembo, będą dalsze inwestycje

W Dąbrowie Górniczej otwarto odlewnię tarcz hamulcowych firmy Brembo. Budowanowego zakładu wyniosła 45 mln euro Polska ma dla Brembo strategiczneznaczenie - tutejsze zakłady koncernu są na drugim miejscu pod względemwartości inwestycji i ilości zatrudnionych osób. W 2006 roku koncern planujezainwestować kolejne 20 mln eur.

 

Współpraca Brembo, Magneti Marelli oraz Pirelli

Pirelli powiadomiło o rozpoczęciu współpracy technologicznej z firmąBrembo i Magneti Marelli, w celu opracowania najnowocześniejszych rozwiązańdla międzynarodowego przemysłu motoryzacyjnego.

 

Ceramiczne hamulce dla każdego

Jeden z najbardziej znanych producentów hamulców, firma Brembozamierza produkować ceramiczne tarcze, które będą dostępne także dlawłaścicieli zwykłych samochodów osobowych.

 

Mocniejsze hamulce w Subaru

Polski oddział Subaru wprowadza do oferty części swoich modeli mocniejszehamulce firmy Brembo. To ukłon w stronę bezpieczeństwa ale takżekierowców preferujących ostrzejszy styl jazdy.

 

Brembo inwestuje w Dąbrowie Górniczej

W Dąbrowie Górniczej rozpoczęła pracę odlewnia żeliwa do produkcjitarcz hamulcowych włoskiej firmy Brembo. Brembo to dwunasty pod względemnakładów włoski inwestor w Polsce. W Dąbrowie Górniczej obecnyjest od kilku już lat. Nowa inwestycja na terenie katowickiej specjalnej strefyekonomicznej kosztowała 45 mln euro.

 

Brembo zainwestuje 240 mln zł

Włoska firma Brembo kosztem ponad 240 mln zł wybuduje nową odlewnię żeliwaw Dąbrowie Górniczej. Nowa odlewnia będzie elementem linii produkcjitarcz hamulcowych do samochodów. Dzięki inwestycji powstanie 100 nowychmiejsc pracy.

 

Wkrótce otwarcie inwestycji Brembo

14 października br., firma Brembo dokona oficjalnego otwarcia rozbudowanejfabryki w Dąbrowie Górniczej.

 

Nowe centrum Produkcyjne Brembo w Dąbrowie Górniczej

Brembo, światowy lider w dziedzinie projektowania, tworzenia i rozwoju wysokiejklasy układów hamulcowych dla motoryzacji, otworzył oficjalnie swojenowe Centrum Produkcyjne w Dąbrowie Górniczej. Nowa fabryka Brembopozwoli na sprawniejsze zaopatrzanie lepszą obsługę zakładówprodukcyjnych firm z Niemiec, Francji, Wielkiej Brytanii i Włoch, któresą zlokalizowane w regionie Europy Środkowej i Wschodniej. Fabryka w DąbrowieGórniczej wymaga inwestycji na poziomie 100 milionów euro i jestzaprojektowana, aby tworzyć w pełni zintegrowany system produkcji, od momentudostarczenia surowców, aż do wysłanie gotowych produktów doklientów.

 

W Niepołomicach powstanie nowy zakład Brembo

Brembo Poland Sp. z o.o. zainwestuje prawie 120 mln zł w budowę nowegozakładu w Niepołomicach na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego.Powstanie co najmniej 25 nowych miejsc pracy.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019