Wyszukiwałeś:

Brera

. Znaleziono 69 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Brera

Spróbuj też wyszukać: laguna III opel frontera brera spalanie

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 69 wszystkich):

Wszystko o samochodach Alfa Romeo Brera

Mająca światową premierą w 2005 roku przy okazji targów motoryzacyjnych w Genewie Alfa Romeo Brera, jest spadkobierczynią takich modeli jak GTV czy Spider. Po raz pierwszy, jeszcze jako pojazd koncepcyjny, Alfa Romeo Brera została pokazana w 2002 roku, również na salonie w Genewie. Od momentu swo...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

Alfa Romeo Brera w Genewie

Już trzeciego marca rozpoczyna się 75-ty Międzynarodowy Salon Samochody wGenewie. Na tę okazję należąca do Fiata Alfa Romeo zaprezentuje produkcyjnąwersję swojego najnowszego coupe - następcy GTV i Spider.

 

Więcej niż piękna

Alfa Romeo Brera już od momentu pierwszej prezentacji budziła niekłamaneemocje. Teraz Brera wchodzi na rynek, a raczej wjeżdża na drogi.

 

Brera nagrodzona za design

Alfa Romeo zdobyła "The Design Award" dla swojego najnowszegosportowego coupe, Alfy Brera. Uroczystość miała miejsce podczas dorocznegowręczania nagród zorganizowanego przez magazyn "Autocar".

 

Alfa Romeo Brera od 139 000 PLN

Znane są już ceny długooczekiwanej na polskim rynku Alfy Romeo Brera.Ultra-sportowy model dostępny będzie w trzech wersjach wyposażenia, a cena zabazową wersję wynosić będzie 139 000 PLN.

 

Brera nagrodzona w Japonii

Alfa Romeo Brera zdobyła kolejne wyróżnienie. Tym razem została wybrana wJaponii Europejskim Samochodem Roku 2007.

 

Alfa Romeo Brera: Tylko dla młodych

O samochodach marki Alfa Romeo można usłyszeć bardzo wiele skrajnych opinii.Jedni twierdzą, że są zbyt drogie, inni mówią o 'legendarnej'awaryjności, a następni powtarzają, że nie da się nimi jeździć popolskich drogach. My mieliśmy niedawno okazję sprawdzić w praktyce, jaksprawuje się jeden z samochodów, obok którego nie możnaprzejść obojętnie, czyli Alfa Romeo Brera.

 

Brera po lekkich zmianach

Kilka dni temu Alfa Romeo zaprezentowała odświeżoną wersję modelu 159 Sedanoraz Wagon, a teraz przyszedł czas na kolejne zmiany w gamie modeli. Włoskiproducent wprowadził kilka subtelnych, ale znaczących modyfikacji do pięknychmodeli Brera oraz Spider.

 

Modele Alfa Romeo do serwisu

Fiat Auto Poland S.A. powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji iKonsumentów, że niektóre samochody Alfa Romeo Brera, Spider oraz159, o napędzie 4x4 mogą być wadliwe. W wadliwych egzemplarzach w skrajnychprzypadkach może dojść do zablokowania napędu tylnych kół.

 

Alfa Romeo Brera: Ciao Bella!

Minęło pięć lat i nadszedł koniec jednego z najpiękniejszychsamochodów w historii nowożytnej motoryzacji. Oto ostatnie pożegnanie zAlfa Romeo Brera w specjalnym wydaniu oznaczonym jako TI (TurismoInternationale).

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018