Wyszukiwałeś:

Bristol

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Bristol

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Kolejny konkurent dla Veyrona

Producenci samochodów próbują za wszelką cenę prześcignąć BugattiVeyron, które zostało okrzyknięte najszybszym samochodem świata. Kolejnapropozycja nadeszła właśnie z Wysp Brytyjskich. Jest to samochód BristolFighter T, którego potencjalna prędkość maksymalna szacowana jest na ponad430 km/h.

 

Targi we Frankfurcie - historia

Choć tegoroczna wystawa Internationale Automobil-Ausstellung (IAA) jest 62.edycją tej imprezy, to historia tych targów motoryzacyjnych sięgakońca dziewiętnastego wieku. Pierwsza impreza odbyła się bowiem w 1897 rokuw Berlinie.

 

Ford Mustang V6 bije rekord spalania

Ford ogłosił bardzo ambitny plan wobec nowego Mustanga z silnikiem V6.Samochód wystartuje na torze Bristol Motor Speedway i będziepróbował zaliczyć tysiąc okrążeń na jednym baku.

 

Koniec Bristola

Ekscentryczna brytyjska marka kończy swoją działalność po 65 latachistnienia na rynku.

 

Bristol ma nowego właściciela

Firma Bristol Motors ogłosiła właśnie, iż została przejęta przez KamkorpAutokraft, która jest częścią koncernu Frazer-Nash.

 

Seat wspiera rajd kobiet po zdrowie

17 czerwca rusza I edycja Rajdu Polski Kobiet. Iberia motor Company SA,generalny Importer SEAT-a na Polskę jest partnerem tej akcji. Importerprzekazuje na czas rajdu modele SEAT Altea 4x4 Freetrack.

 

AC 378 GT Zagato wersja produkcyjna

AC to legendarna brytyjska manufaktura, która w świecie motoryzacji istnieje już 111 lat. Na salonie samochodowym w Genewie pojawiła  się wersja produkcyjna nowego modelu marki, który został opracowany przy udziale nie mniej legendarnego biura projektowego i konstrukcyjnego z Milanu,Zagato

 

Replika "Zielonego Piekła" pod Las Vegas

Tor Nurburgring i jego "Północna Pętla" to najbardziej znanyi najtrudniejszy obiekt wyścigowy na naszym globie. Większośćproducentów to właśnie na tym torze testuje swoje modele. Terazczęść producentów być może nie będzie musiała udawać się aż doNiemiec na testy swoich prototypowych modeli.

 

Bristol: Hybrydowe superauto na koniec roku

Marka Bristol to firma, która działa od 1945 roku w Wielkiej Brytanii. W miejscowości od której wzięła się nazwa producenta powstaje bardzomała ilość samochodów. Teraz do produkowanych aut dołączy hybrydowe superato.

 

Bristol zapowiada nowy model

W tym roku BMW reaktywowało markę Bristol. Brytyjski producent zapowiada swój nowy model. Auto dostanie silnik pochodzący z Bawarii.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019