Wyszukiwałeś:

Buddh X

International X

Circuit X

. Znaleziono 6 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Buddh International Circuit

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 6 z 6 wszystkich):

F1: Tor w Indiach gotowy

Nowopowstały obiekt w Indiach, na którym w tym roku po raz pierwszyodbędzie się wyścig Formuły 1, jest już gotowy. Wczoraj taką informacjęprzekazali oficjalnie organizatorzy Grand Prix Indii.

 

Karthikeyan wystartuje w GP Indii

Nikogo nie powinien zdziwić fakt, że w GP Indii wystartuje indyjski kierowca.Zespół HRT oficjalnie potwierdził, że Narain Karthikeyan poprowadzibolid HRT F111 na torze Buddh International Circuit.

 

GP Indii bezpieczne

Dziś FIA przekazała informację, że jest spokojna co do wyścigu o GP Indii,który ma odbyć się na torze Buddh International Circuit. Wyścigwystaruje 30 października.

 

F1: Rolicy grożą okupacją toru w Indiach

Rolnicy z okolicznych miejscowości położonych nieopodal dzielnicy Noida w NewDelhi grożą strajkiem na nowo budowanym torze Formuły 1, na którym podkoniec października ma odbyć się premierowy wyścig o Grand Prix Indii.Powodem sporów są ich zdaniem nieprawidłowości przy udzielanych imodszkodowaniach.

 

Dwie strefy DRS na torze w Indiach

Podczas najbliższego weekendu GP w debiutującym wyścigu na torze Buddh International Circuit FIA wyznaczyła dwie strefy DRS. To dopiero drugie GPpodczas, którego kierowcy będą korzystać z dwóch stref.Wcześniej w tym sezonie taka możliwość pojawiła się na Monzy.

 

i1 Super Series: dorównać F1

Stworzyć serię wyścigową to nie problem, oczywiście jeśli mamy odpowiednie zaplecze finansowe. Później musimy postarać się o zaplecze techniczne i możemy cieszyć się ściganiem. Jednak nawet jeśli mamy pieniądze i technologię to musimy zmierzyć się z jednym ważnym problemem:F1.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Buddh International Circuit".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019