Wyszukiwałeś:

Budimex X

Dromex X

. Znaleziono 159 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Budimex Dromex

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 159 wszystkich):

Wątek na forum: Płock: Rusza budowa dróg dojazdowych do mostu

Prosze podawac w steszczeniu pełną informacje o uczestnikach przetargu.W pierwszej informacji podano że kontrofertę złozyła firma Budimex Dromex z cena 82 mln za to zadanie.Budimex -Dromex jest firma o duzym doswiadczeniu w realizacji trudnych zadan drogowych i można przyjąc jako pewnik ze wkalk...

 

Prawie 300 mln zł za DTŚ w Zabrzu

Na terenie Zabrza powstaną dwa kolejne odcinki Drogowej Trasy Średnicowej.Podpisano już umowę z wykonawcą prac firmą Budimex-Dromex S.A. Fragmenttrasy o łącznej długości 4,7 km powstanie do końca 2010 roku. Inwestycjabędzie kosztować blisko 300 mln zł.

 

Budimex - Dromex nie zbuduje obwodnicy Augustowa

Białostocki oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostradodstąpił od umowy na budowę obwodnicy Augustowa w ciągu drogi krajowej nr 8,zawartej z firmą BudimexDromex. Powodem jest tymczasowy brakmożliwości kontynuowania prac, a ich zawieszenie to dodatkowe koszty.

 

Augustów: Budimex chce odszkodowania

Firma Budimex Dromex S.A. poinformowała o odstąpieniu od umowy na budowęobwodnicy Augustowa w ciągu drogi krajowej nr 8. Tym samym spółkapodważyła wypowiedzenie złożone wcześniej przez Generalną DyrekcjęDróg Krajowych i Autostrad. Poza tym wykonawca ma roszczenia finansowe.

 

Budimex - Dromex zbuduje obwodnicę Kraśnika

Budowa obwodnicy Kraśnika w ciągu drogi krajowej nr 74 będzie kosztować 89,2mln zł. Oferta złożona przez firmę Budimex - Dromex najlepiej spełniłakryteria przetargu ogłoszonego pod koniec ubiegłego roku przez lubelskioddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

 

Budimex-Dromex wybuduje obwodnicę Kraśnika

W listopadzie przyszłego roku pojedziemy obwodnicą Kraśnika leżącą wciągu drogi krajowej nr 74. GDDKiA w Lublinie podpisała umowę o wartościponad 89 mln zł z firmą Budimex-Dromex. Prace rozpoczną sięnajpóźniej 4 maja.

 

Budimex Dromex wchodzi na obwodnicę Mrągowa

10 sierpnia 2009 r. podpisano umowę na budowę zachodniej obwodnicy Mrągowa.Wykonawcą zadania o wartości 134,6 mln zł będzie firma Budimex Dromex SA.Inwestycja potrwa 15 miesięcy od daty rozpoczęcia robót, zwyłączeniem okresów zimowych.

 

Budimex wybuduje obwodnicę Ostródy

W dniu wczorajszym podpisana została umowa na wybudowanie obwodnicyOstródy będącej w części drogą ekspresową S7, a w części drogąkrajową nr 16. Wykonawcą będzie konsorcjum firm Budimex i Ferrovial Agroman.

 

Budimex wybuduje obwodnicę Suwałk

Niecałe 300 mln zł - to najtańsza oferta, złożona przez firmę Budimex, nazaprojektowanie i wybudowanie obwodnicy Suwałk w ciągu drogi ekspresowej S61.

 

Budimex wybuduje dwa odcinki S17

Oferta złożona przez firmę Budimex okazała się najkorzystniejsza wprzetargu na zaprojektowanie i budowę drogi ekspresowej S17 od końca obwodnicyGarwolina do granicy województw mazowieckiego i lubelskiego.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Budimex Dromex".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019