Wyszukiwałeś:

Burger X

King X

. Znaleziono 5 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: Burger King

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 5 z 5 wszystkich):

RSMP: Nowy zespół w sezonie 2010?

Jak nieoficjalnie dowiedziało się mojeauto.pl w przyszłym sezonie RajdowychMistrzostw Polski istnieje spora szansa na pojawienie się kolejnego,profesjonalnego zespołu rajdowego ze wsparciem potężnego sponsora.

 

Rajd Barbórka: Lubiak potwierdził Lancera

Zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami mojeauto.pl Maciej Lubiak potwierdziłstart w nadchodzącym 47. Rajdzie Barbórka Kryterium Asów.Gdańszczanin pilotowany przez Przemysława Zasadę wystartuje w kończącejsezon sportów motorowych imprezie za kierownicą ponad 400 konnegoMitsubishi Lancera Evo IX.

 

Rajd Barbórka: Lubiak/Zawada na mecie

Maciej Lubiak i Przemek Zawada, którzy w 47. Rajdzie BarbórkiWarszawskiej pojechali Mitsubishi Lancer Evo IX, ukończyli rajd na 16. miejscu.

 

Stuninguj swoje auto i wygraj

Należysz do kierowców, którzy lubią mocne wrażania, szybkąjazdę i szukasz sposobu na to, aby jeszcze bardziej się wyróżnić?

 

Poczuj się jak pilot rajdowy

Sieć restauracji Burger King organizuje dla wszystkich fanów czterechkółek imprezę rajdową, która odbędzie się w sobotę, 24lipca, o godzinie 11.00, na Lotnisku Czyżyny w Krakowie. Jej głównąatrakcją będzie możliwość sprawdzenia się w roli pilota rajdowego u bokuwielokrotnego mistrza Polski i Słowacji – Grzegorza Grzyba.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "Burger King".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019