Wyszukiwałeś:

C X

Elysee X

. Znaleziono 29 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: C Elysee

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 29 wszystkich):

Rodzinny sedan za niecałe 40 tysięcy

Choć kompaktowe sedany nie cieszą się w naszym kraju jakimś wielkimpowodzeniem, zresztą jak i w większości krajów europejskich, to jednakCitroen C-Elysee może choć trochę odmienić ten stan rzeczy. A wszystko zasprawą bardzo przystępnej ceny podstawowej.

 

Citroen C-Elysee: Opcja kryzysowa

Sprzedaż samochodów w ostatnim czasie mocno się spolaryzowała. Albosprzedają się auta luksusowe, nieosiągalne dla kieszeni przeciętnegozjadacza chleba, albo najtańsze pozycje z cenników. Koncern PSApostanowił zawalczyć w segmencie tanich, kompaktowych sedanów, gdzie wostatnich latach prym wiodła chociażby Dacia Logan.

 

Znamy ceny Citroena C-Elysee

C-Elysee to samochód, który ma konkurować rynku ze Skodą Rapid.W dniach 18-20 stycznia Citroen w swoich salonach organizuje Drzwi Otwarte,gdzie każdy będzie mógł z bliska przyjrzeć się nowemu dziecku z Francji.

 

Citroen C-Elysse na tory wyścigowe

O tym, że Citroen zamierza przystąpić do rywalizacji w serii wyścigówWTCC, wiadomo już od miesiąca. Dziś wiemy także, jakim modelem ścigać siębędzie m.in. Sebastien Loeb. Citroen zaprezentował właśnie pierwsze zdjęciawyścigowego C-Elysse WTCC.

 
 

Sebastien Loeb testuje Citorena C-Elysee WTCC

Francuz, Sebastien Loeb kilka dni temu odbył pierwsze testy na torze PaulRicard za kierownicą modelu C-Elysee WTCC. Citroen wraz z Loebem w przyszłymroku będą rywalizować w WTCC.

 

Citroen C-Elysée i instalacją LPG za 1 zł

Wystartował kwiecień, a wraz z nim w gamie Citroena pojawia się promocyjnaoferta C-Elysée, którego w instalację LPG można wyposażyć zasymboliczną złotówkę.

 

Wątek na forum: Citroen C-Elysee: Opcja kryzysowa

brzydki, ale spore wnętrze i pakowny bagażnik dla polaczków wystarczą, a i musi jeszcze kosztować w podstawie nie więcej jak 35 tys. zł class="author">~rudolph

 
 

Citroen C-Elysee po nowemu

Po 4 latach od debiutu Citroen odświeża swojego budżetowego sedana.C-Elysée dostał nowy wygląd i dostęp do mobilnych usług. Auto narynek trafi w pierwszym kwartale 2017 r.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "C Elysee".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019