Wyszukiwałeś:

C X

X75 X

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: C X75

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

300 km/h w elektrycznym aucie

Choć jest to tylko pojazd koncepcyjny, jednak osiągi i tak robią olbrzymiewrażenie. Pokazany na wystawie w Paryżu Jaguar C-X75 prędkość 300 km/hosiąga już po 15,7 sekundy. I do tego jest napędzany silnikami elektrycznymi.

 

Paris Motor Show 2010: Jaguar C-X75 Concept

 

Jaguar C-X75 Concept - Paris Motor Show 2010 - mojeauto.tv

 

Paris Motor Show 2010: Jaguar C-X75 Concept

 

Jaguar C-X75 Concept - Paris Motor Show 2010 - mojeauto.tv

 

Jaguar C-X75 w rękach Jaya Leno

 

Na 75-lecie marki powstał koncept Jaguar C-X75 i jak na razie tylko jedna osoba mogła go przetestetować a jest to znany showman i posiadacz sporej kolekcji unikatowych aut, Jay Leno - mojeauto.tv

 

Będzie hybrydowy Jaguar

Zaprezentowany na paryskiej wystawie koncepcyjny Jaguar C-X75 trafi doprodukcji. Wprawdzie układ napędowy nie będzie aż tak innowacyjny jak wprototypie, jednak i tak zaskoczy wielu fanów marki z kotem na masce.Niestety, powstanie tylko 250 egzemplarzy tego okazu.

 

Najlepszy koncept 2011 roku

Podczas 10. edycji North American Concept Vehicle of the Year Awards w Detroitwybrano najlepsze modele koncepcyjne 2011 roku. Najbardziej "ZnaccymModelem Roku 2011" został hybrydowy Jaguar C-X75. Jest to trzeci model whistorii Jaguara odznaczony w tym plebiscycie – po Jaguarze ALC w 2005oraz C-XF w 2007 roku.

 

Jaguar C-X75: Być albo nie być

Gdy po raz pierwszy koncepcyjny Jaguar C-X75 pojawił się na targach motoryzacyjnych w Paryżu w 2010 roku wywołał wielkie poruszenie. Dziś okazuje się, że ten samochód może już nigdy nie poruszyć nikogo,gdyż jego produkcja seryjna została zagrożona.

 

James Bond będzie uciekał przed Jaguarem

Tematyka motoryzacyjna jest ściśle związana z filmami o przygodach JamesaBonda od wielu lat. Interesujące są nie tylko maszyny, którymi poruszasię sam agent, ale również auta wrogów, którzy gościgają.

 

Aston Martin DB10 vs. Jaguar C-X75 - tylko u Bonda

Nawet jeśli seria filmów o Agencie Jej Królewskiej Mości niebudzi w Was żadnych emocji, to najnowszy epizod przyciągnie uwagęfanów motoryzacji. Tylko tam obejrzymy wyścig dwóch brytyjskichsuperaut - Astona DB10 i Jaguara C-X75.

 

Jaguar szykuje dwa elektryczne modele

Jaguar zdradził swoje plany dotycce nowych modeli, które pojawiąsię na rynku w najbliższych latach. Wiemy co stanie się z koncepcyjnymC-X75. Cel główny dla brytyjskiej marki to wprowadzenie na rynekdwóch elektrycznych modeli. Zobacz, co szykuje Jaguar.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "C X75".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019