Wyszukiwałeś:

C X

xf X

. Znaleziono 82 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: C xf

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 82 wszystkich):

Odważny Jaguar

Nadchodzące targi motoryzacyjne NAIAS w Detroit będą okazją dozaprezentowania całkowicie nowego studium koncepcyjnego marki Jaguar. Model onazwie C-XF to czterodrzwiowy sedan, którego wygląd będzie pokrótceprzedstawiać nowy kierunek designu tej marki.

 

Jaguar XF w przedbiegu

Będący pod wpływami Forda brytyjski producent luksusowych samochodów markiJaguar przygotowuje się do wejścia na rynek z całkowicie nowym modelem,który zastąpi dotychczasową generację S-Type. Będzie to Jaguar XF, a jegopubliczny debiut nastąpi już tej jesieni.

 

Jaguar XF w Polsce

Długo oczekiwany najnowszy model w gamie brytyjskiej marki – Jaguar XFdostępny jest już w polskich salonach. Czterodrzwiowe nadwozie łączy w sobiecechy auta sportowego z wygodą i komfortem luksusowej limuzyny.

 

Brytyjski "drapieżnik" w Polsce [video]

Segment w klasie średniej premium był jak dotąd zdominowany głównieprzez niemieckich graczy. Przez długi czas brytyjski Jaguar, borykający się zcoraz większymi problemami, zachowując styl jednak odstawał technicznie swoimmodelem S-Type. Po dekadzie przyszedł wiatr zmian i oto nadchodzi era JaguaraXF, który właśnie wjechał na polskie salony.

 

Jaguar XF nagrodzony

Brytyjski tygodnik "Auto Express" uhonorował Jaguara XF tytułem"Samochodu dekady" w plebiscycie "Driver Power".

 

Jaguar XF zakończył 8 dniową podróż

2800 mil tyle wynosiła trasa z Nowego Yorku do Los Angeles. Brytyjski zespół kierowców w Jaguarze XF 2.2 Diesel pokonał tą trasę w 8dni przejeżdżając przez 11 stanów i 3 strefy czasowe.

 

Nowy DAF XF Euro 6

Podczas wystawy pojazdów ciężarowych w Hanowerze firma DAFzaprezentowała swój najnowszy model XF Euro 6.  Produkcja nowychpojazdów XF rozpocznie się wiosną 2013 r. Podczas ich projektowaniafirma DAF kierowała się zapewnieniem maksymalnej wydajności transportu,osiągająca najniższe w branży koszty eksploatacji przy optymalnych osiągachpojazdu. Model XF Euro 6 marki DAF to zupełnie nowe podwozie, oszczędny silnikPACCAR MX Euro 6, aerodynamiczna linia nadwozia i nowoczesne, przestronnewnętrze. 

 

Niecodzienna prezentacja nowego Jaguara XF

Jaguar pokazał światu swojego nowego sedana w niezwykły sposób - XF przejechał 240 metrów po dwóch linach zawieszonych 18metrów nad wodą.

 

Jaguar XF - polska premiera

Do polskich salonów wjeżdża nowy Jaguar XF. Samochód po prawieośmiu latach doczekał się drugiej  generacji, która upodobniłago do mniejszego brata, czyli modelu XE. Sprawdzamy, co się zmieniło.

 

Jaguar XF dostanie napęd AWD

Jaguar na rok 2016 przygotował kilka nowości do modelu XF. To auto jest dośćświeże, bo premierę miało rok temu, ale brytyjska marka już zdążyławprowadzić aktualizację, dodając m.in. napęd AWD.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "C xf".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019