Wyszukiwałeś:

C1

. Znaleziono 163 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: C1

Spróbuj też wyszukać: c3 peugot 107 c4

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 163 wszystkich):

4 gwiazdki C1

Malutki Citroen C1 otrzymał 26 punktów i cztery gwiazdki w testachzderzeniowych przeprowadzonych przez EuroNCAP.

 

Citroen C1 z dieslem

Mały Citroen, Peugeot 107 i Toyota Aygo wyjeżdżają z jednej fabryki."Cytryna" jako pierwsza dostaje silnik wysokoprężny.

 

Citroen C1: Cytrynka

Choć na naszym rynku debiutował jako pierwszy, to jednak na testy w naszeręce trafił ostatni. To oczywiście Citroen C1, jeden z trojaczków zKolina.

 

Tylko 100 Citroenów C1

Patrząc przez pryzmat 80 tysięcy egzemplarzy łącznie ośmiu modeli Toyoty,jakie zostały objęte kampanią serwisową, akcja przywoływawcza 100 sztukCitroena C1 wydaje się być nic nie znaczącym problemem.

 

Nowy Citroen C1 już w Polsce

Citroen zaprezentował najnowszą generację modelu C1, który debiutujena polskim rynku. Za podstawową wersję 1.0i 68 Attraction 3D u dilera marki Citroen zapłacimy 29 900 zł.

 

Citroen C1 vs Hyundai i10: Maluch i młodzieniaszek

Podział na segmenty już dawno przestał być prosty jak przysłowiowa budowacepa. Co więcej, to często producenci celowo tworzą takie auta, którestoją rozkrokiem pomiędzy różnymi klasami. W dzisiejszymporównaniu mamy jednak dwa modele, ze sklasyfikowaniem którychteoretycznie nie powinniśmy mieć problemów. A jednak... Stojąc oboksiebie - Citroen C1 i Hyundai i10 wydają się autami, które mająwięcej różnic niż podobieństw.

 

Citroen C1 z odważną stylistyką

Francuzi pokazali swój najnowszy model, szykowany na targi w Genewie. C1prezentuje dość dziwaczną stylistykę, o której zdecydowanie możnapowiedzieć, że jest odważna.

 

Citroen C1 Urban Ride w Paryżu

Podczas paryskich targów nie mogło zabraknąć nowości odproducentów znad Sekwany. Citroen odsłonił specjalną wersję modelu C1o nazwie Urban Ride. Czym się wyróżnia?

 

Wątek na forum: Kilka wad w moim C1

Jeżdzę Citroenem C1 dokładnie rok... został zakupiony jako nowy z salonu. Przez ten okres auto ani razu nie odmówilo posłuszeństwa... jedyne mankamenty jakie posiadał moj samochod od dnia zakupu do dziś to wlew baku przez który nie dało sie zatankować do pełna, została ta wada usunięta. Cały cza...

 

Citroen C1 wraca do polskich salonów

Po udanej premierze nowego Citroena C3 w Polsce, importer francuskiej markipostanowił wzmocnić ofertę w segmencie B. Już niebawem zadebiutujeodświeżony model C-Elysse, ale najpierw w salonach zamelduje się model C1,czyli najtańsze auto w ofercie.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018