Wyszukiwałeś:

C12

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: C12

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Pagani Zonda C12 F: Roadster w hołdzie

Włoski producent ultra-sportowych samochodów, firma Pagani na targachsamochodowych w Genewie zaprezentuje nowy model Zonda C12 F Roadster będącyhołdem dla legendarnego, pięciokrotnego mistrza Formuły 1, ArgentyńczykaJuana Manuela Fangio.

 

Bardziej Włoch czy Holender?

W poszukiwaniu unikalności. Tak zwięźle można nazwać współpracęholenderskiego producenta sportowych samochodów Spyker z włoskim studiodesignerskim Zagato. Owocem pracy jest model C12 Zagato, który aktualnieprezentowany jest na salonie samochodowym w Genewie.

 

Międzynarodowe Targi Lokalnego Transportu Zbiorowego - TRANSEXPO 2008

176 wystawców z 14 państw, 8 krajowych premier, międzynarodowespotkania i konferencje. TRANSEXPO – jedne z najważniejszychtargów tej branży w Europie rozpoczęły się 8 października wKielcach.

 

354 km/h - wyjątkowy Aston Martin

Inżynierowie Astona Martina pracują nad samochodem, który jeszcze przedswoją premierą wzbudził dużo emocji. Jest nie tylko najdroższym, ale teżnajszybszym modelem brytyjskiej marki.

 

Wybawiciel Saaba

Szwedzka marka Saab, duma Skandynawów została uratowana przed kasacją.Jej nowym właścicielem nie jest ani gigantyczny koncern, ani bogaty funduszinwestycyjny a niewielka manufaktura, która rocznie sprzedaje zaledwiekilkadziesiąt samochodów.

 

Spyker Cars nad finansową przepaścią

Holenderskie media donoszą o zajęciu przez komornika dużej części majątkumarki Spyker Cars. To wynik niezapłaconych podatków przez producentaluksusowych samochodów.

 

Spyker nie trafi pod młotek

Holenderski producent supersamochodów, firma Spyker, nie miał ostatnionajlepszego czasu. Z powodu braku płynności finansowej firma popadła wdługi.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019