Wyszukiwałeś:

C2 X

r2 X

. Znaleziono 31 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: C2 r2

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 31 wszystkich):

Citroen prezentuje C2 Junior Experience

Dział Programów Sportowych dla Klientów Citroen Sport ogłosił dzisiaj wSwansea (Walia) szczegóły nowego programu rajdowego Citroena. Inicjatywa,nazwana C2 Junior Experience, realizowana będzie w ramach przyszłorocznejserii Rajdowych Mistrzostw Świata Juniorów (JWRC) FIA.

 

Pięć C2-R2 w Rajdzie Nikon

Liczba załóg uczestniczących w programie sponsorskim C2-R2 Teams'Challenge nadal się powiększa. Do stawki dołączą Marcin Pasecki z RyszardemCiupką. Na liście startowej Rajdu Nikon jest więc pięć CitroenówC2-R2 i stanowią one całość listy zgłoszeń w klasie A6.

 

C2-R2 MAX

Citroen zaprezentował nowy rajdowy kit o nazwie C2-R2 MAX. Przed wyruszeniem dorywalizacji na rajdowych trasach, Simon Jean-Joseph i Sebastien Ogierzaprezentowali nowy model na torze Val d’Or w Satory.

 

RSMP: Małe Citroeny gotowe na kolejne starcie

Po wizycie na mazurskich szutrach cykl RSMP wraca na południe kraju inawierzchnie asfaltowe. Rozgrywany po raz czwarty rajd Subaru Poland jest jednąz najmłodszych imprez w kalendarzu Mistrzostw Polski, ale mimo to zdążyłjuż zyskać opinię zawodów ciekawych, lecz bardzo wymagających –zarówno dla załóg jak i samochodów.

 

Wielka szansa młodego Polaka na udział w WRC

Radosław Typa, zawodnik startujący w organizowanym przez Citroen Polskaprogramie sponsorskim C2-R2 Teams’ Challenge, jako jedyny kierowca zPolski został wybrany przez Główną Komisję Sportu Samochodowego PZMdo reprezentowania naszego kraju w programie Pirelli Star Driver.

 

RSMP: Mocne wejście klasy R2B

Rajdy samochodowe to wyjątkowa dyscyplina sportu. Mimo obszernego, liczącegoaż dziewięć rund kalendarza Rajdowych Samochodowych Mistrzostw Polski, walkao zwycięstwo w klasach R2B oraz A6 trwała niemal do ostatniego, z prawie 120rozegranych w tym roku odcinków specjalnych.

 

Citroen Racing Trophy ponownie na polskich oesach

Już w najbliższy piątek, 37. edycja Rajdu Elmot-Krause zainauguruje RajdoweMistrzostwa Polski A.D. 2009. Wraz z nimi rusza Citroen Racing Trophy Polska -nowe wcielenie, goszczącego od dwóch lat na krajowych oesach, markowegopucharu organizowanego przez polski oddział francuskiego producenta.

 

RME: Sołowow ponownie Wice-Mistrzem Europy

Michał Sołowow i Maciek Baran (Peugeot 207 S2000) po raz drugi z rzęduzostali rajdowymi Wicemistrzami Europy. Polacy wywalczyli tytuł w czasie RallyDu Valais w Szwajcarii - ostatniej rundy tegorocznych mistrzostw.

 
 

RSMP: Citroën Racing Trophy z dużymi niespodziankami

Wraz z 38. Rajdem Elmot ruszy druga odsłona polskiej edycji międzynarodowegopucharu Citroën Racing Trophy. Dobrze znane kibicom rajdowymcedwójki znów zagoszczą na rajdowych trasach – tym razem wliczbie 13.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "C2 r2".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019