Wyszukiwałeś:

C2 X

stop X

start X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: C2 stop start

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Citroen C2 "Stop & Start"

Po sukcesywnym wdrożeniu na rynek Citroena C3 z systemem "Stop & Start",koncern wprowadza do salonów samochodowych nowy modelu C2, który będzierównież wyposażony w tą technologię.

 

Zamiast krzepkiego, rześki

Era wielkich silników w BMW dobiega końca. Nastąpi bowiem zmiana w sposobiemaksymalizowania mocy i wydajności silnika. Dotychczasowe sposoby polegającena powiększaniu pojemności skokowej odejdą do lamusa.

 

Lazurowy Pluriel

W związku z nadchodzącym wielkimi krokami latem, francuski producentsamochodów ogłosił wydanie specjalnej edycji swojego modelu Citroen C3Pluriel Cote d`Azur.

 

BMW w wersji Stop&Start

Niemiecki koncern zamierza wprowadzić do swoich samochodów system Stop-Start.Pozwoli on na poważną redukcję spalania podczas częstego zatrzymywania sięoraz ruszania.

 

Odświeżony Citroen C2

W ciągu pięciu lat od rozpoczęcia sprzedaży modelu Citroen C2 sprzedano 480tys. egzemplarzy tego auta. W końcu przyszedł czas na kuracjęodmładzającą.

 

Stop & Start w seryjnym wyposażeniu?

System automatycznego wyłączania i włączania silnika np. podczas postoju naświatłach ma ograniczać emisję CO2 do atmosfery. Niewykluczone, że wniedalekiej przyszłości automatyka stosowana m.in. w modelach BMW czy koncernuPSA Peugeot Citreon będzie kolejnym elementem wyposażenia seryjnego.

 

Druga generacja Stop&Start

Prototyp Citroen C3 Picasso stał się okazją do zaprezentowania nowejgeneracji systemu Stop&Start.

 

Jubileusz oszczędzania

Od wprowadzenia systemu do produkcji seryjnej pod koniec 2007 roku do sierpnia2009 Bosch wyposażył milion pojazdów w system Start-Stop. W roku 2012już co drugi nowy samochód w Europie będzie wyposażony w tętechnologię.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "C2 stop start".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018