Wyszukiwałeś:

C3 X

Picasso X

. Znaleziono 58 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: C3 Picasso

Spróbuj też wyszukać: c3 piccaso citroen c3 picasso c3 picasso 1 6 VTI 120km

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 58 wszystkich):

Wątek na forum: Będzie C3 Picasso

jakiś taki dziwny tez c3 picasso, nienaturalny, ciekawe czytak bedzie dokladnie wyglądac? ~wesoły romek

 

Będzie C3 Picasso

Po sukcesach Xsary Picasso, a ostatnio także C4 Picasso, Citroen postanowiłstworzyć kolejny model sygnowany nazwiskiem słynnego, hiszpańskiego malarza.Jeszcze w tym roku, na wystawie w Paryżu, zaprezentowany zostanie C3 Picasso.

 

Euro NCAP: Pierwsze testy wg nowych kryteriów

Zgodnie z ubiegłorocznymi zapowiedziami w lutym opublikowane zostały wynikitestów zderzeniowych pierwszej grupy aut ocenianych już według nowegosystemu. Na pierwszy ogień poszły Citroen C3 Picasso, Mazda 6, MitsubishiLancer, Subaru Impreza oraz dwie Toyoty: Avensis oraz iQ.

 

Citroen C3 Picasso: Spacebox

Gama Citroena powiększyła się o kolejnego przedstawiciela z segmentuminivanów, kolejnego ochrzczonego nazwiskiem słynnego hiszpańskiegomalarza. Citroen C3 Picasso jest już dostępny w polskich salonach, a jego cenyzaczynają się od 52 tys. zł.

 

Grażyna Wolszczak ambasadorką C3 Picasso

Grażyna Wolszczak, jedna z najbardziej rozpoznawalnych twarzy polskiego ekranu,od lat miłośniczka marki spod znaku szewronu, została ambasadorkąCitroëna C3 Picasso.

 

Citroen C3 Picasso: Wielki maluch

Z czym, dla średnio zainteresowanego motoryzacją, kojarzy się w pierwszejkolejności marka Citroen? Z ładnymi dla oka modelami? Z rajdówkami WRCi Sebastienem Loebem? To być może też, ale z pewnością również zmodelami z segmentu minivanów, których to Citroen sporo ma wswojej gamie, a którego to najnowszego przedstawiciela - Citroena C3Picasso - właśnie mieliśmy okazję przetestować.

 

Kolorowy Citroen C3 Picasso

Na rynku, ale póki co niestety nie naszym, pojawi się specjalna wersjaminivana C3 Picasso. Nowy Citroen pojawi się pod nazwą Blackcherry. Za bazędo stworzenia nowej edycji posłużyły samochody w wersji VTR+.

 

Dwie akcje serwisowe Citroena

Citroen ogłosił dwie akcje serwisowe dla swoich modeli. Przyczyną pierwszej,dotyczącej modeli C3, C3 Picasso oraz DS3, są możliwe kłopoty z układemABS/ESP. W przypadku Berlingo chodzi o nieprawidłowy bezpiecznik.

 

Citroen C3 Picasso vs Kia Venga: Vany na miasto

Pomysłów na auto rodzinne jest od groma. Żeby jeszcze były zaprzystępną cenę - tu już wybór jest ograniczony. A żeby jeszczenadawały się do jazdy miejskiej... tu wybór sprowadza się właściwiedo minivanów z segmentu B. W naszym porównaniu dwajprzedstawiciele tego segmentu - Citroen C3 Picasso i Kia Venga.

 

Opel chce produkować Zafirę w fabryce PSA

Niemiecki producent chce, aby nowa generacja Zafiry powstała w fabrycekoncernu PSA we Francji. W ramach takiego porozumienia. Zakład Opla wHiszpanii mógłby montować Citroena C3 Picasso.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "C3 Picasso".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019