Wyszukiwałeś:

C3

. Znaleziono 339 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: C3

Spróbuj też wyszukać: citroen c3 c3 picasso 206

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 339 wszystkich):

Citroen C3: Współczesna "kaczka"

W przypadku prezentacji Citroena C3 można pokusić się o posłużenie znanymprzysłowiem: "W zdrowym ciele zdrowych duch". Dlaczego? Śpieszymy zwyjaśnieniem.

 

Będzie C3 Picasso

Po sukcesach Xsary Picasso, a ostatnio także C4 Picasso, Citroen postanowiłstworzyć kolejny model sygnowany nazwiskiem słynnego, hiszpańskiego malarza.Jeszcze w tym roku, na wystawie w Paryżu, zaprezentowany zostanie C3 Picasso.

 

C3 Pluriel niczym 2CV

Podczas wystawy w Paryżu Citroen zaprezentuje specjalną wersję modelu C3Pluriel o nazwie Charleston, która będzie stanowić ukłon w stronęlegendarnego modelu 2CV w sześćdziesiątą rocznicę rozpoczęcia jegoprodukcji.

 

Citroen C3 Picasso: Spacebox

Gama Citroena powiększyła się o kolejnego przedstawiciela z segmentuminivanów, kolejnego ochrzczonego nazwiskiem słynnego hiszpańskiegomalarza. Citroen C3 Picasso jest już dostępny w polskich salonach, a jego cenyzaczynają się od 52 tys. zł.

 

Citroen C3 Picasso: Wielki maluch

Z czym, dla średnio zainteresowanego motoryzacją, kojarzy się w pierwszejkolejności marka Citroen? Z ładnymi dla oka modelami? Z rajdówkami WRCi Sebastienem Loebem? To być może też, ale z pewnością również zmodelami z segmentu minivanów, których to Citroen sporo ma wswojej gamie, a którego to najnowszego przedstawiciela - Citroena C3Picasso - właśnie mieliśmy okazję przetestować.

 

Citroen C3: Miejska panorama

Poprzednia generacja Citroena C3 mimo kilku niedociągnięć cieszyła siębardzo dużą popularnością. Od dwóch lat po ulicach jeździ drugageneracja tego samochodu. Jeszcze bardziej dopracowana i jeszcze bardziejawangardowa.

 

Citroen C3 Picasso vs Kia Venga: Vany na miasto

Pomysłów na auto rodzinne jest od groma. Żeby jeszcze były zaprzystępną cenę - tu już wybór jest ograniczony. A żeby jeszczenadawały się do jazdy miejskiej... tu wybór sprowadza się właściwiedo minivanów z segmentu B. W naszym porównaniu dwajprzedstawiciele tego segmentu - Citroen C3 Picasso i Kia Venga.

 

Czy warto kupić: Citroen C3 (2002-2009)

Odważna i nieco nawet awangardowa sylwetka, nawiązująca do legendarnego 2CV,wyróżniała i wciąż wyróżnia go na tle wielu rywali z segmentuB. I to nawet dziś, po pięciu latach od zakończenia produkcji tej generacjiCitroena C3.

 

Citroen C3 - nowa generacja pod koniec roku

Citroen C3 to samochód leciwy, jak na dzisiejsze standardy. Drugageneracja w sprzedaży jest już od 2009 roku co daje prawie siedem latobecności na rynku. Włoskie media spekulują, że 2016 rok będzie czasemnowego Citroena C3.

 

Citroen C3 WRC - podobny do drogowej wersji

Samochody rajdowe klasy WRC mają niewiele wspólnego z autami seryjnymi -podobny jest tylko design mimo, że każda część auta wygląda nieco inaczej. Patrząc więc na rajdowego Citroena C3 WRC możemy wyobrazić sobie, jak będzie wyglądała drogowa odmiana, czyli Citroen C3

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018