Wyszukiwałeś:

C30

. Znaleziono 212 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: C30

Spróbuj też wyszukać: c30 amg

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 212 wszystkich):

Volvo C30 ponownie nagrodzone

Międzynarodowa nagroda "red dot design award" za najlepszą stylistykęsamochodu przypadła modelowi Volvo C30. To już szóste tego typu wyróżnieniedla szwedzkiego kompakta.

 

Zielona wyścigówka Volvo

W zawodach  STCC (ang. Swedish Touring Car Championship wystartuje w tymroku ekologiczne Volvo.  C30 Drive jest prezentacją przyjaznych dlaśrodowiska rozwiązań Volvo, które mają okazać się najszybsze natorze wyścigowym.

 

Odświeżone Volvo C30

Nie tylko odświeżone C70 będzie przyciągać uwagę zwiedzających na stoiskuVolvo we Frankfurcie. Kuracji odmładzającej poddany został bowiem takżenajmniejszy w stawce model - Volvo C30.

 

Zero emisji w Volvo C30

Wygląda jak zwykłe Volvo C30 ale ma jedną istotną różnicę. Napęd.Szwedzi dumnie prezentują samochód zasilany energią elektryczną,który w ogóle nie emituje spalin.

 

Volvo C30: Radio

5 Fajne radio w C30 T5 http://www.motofreak.eu/2010/03/co-sie-stao-grac-przestao.html

 

Volvo C30 T5: VIDEO-TEST

Jest szybki i komfortowy. A to połączenie nie zawsze sprawdza się w przypadkuaut klasy hot-hatch. W tym wypadku jest jednak inaczej. W najnowszymvideo-teście przedstawiamy Volvo C30 T5, z dziarskim pakietem stylistycznymR-Design.

 

Wątek na forum: c30

mam c30 od roku i nie oddam za nic po prostu świetne auto ekonomiczne i bardzo wygodne ~ludzik

 

Wątek na forum: C30 electric

Słyszeliście już o nowym C30 w wersji elektrycznej? Auto ma mieć zasięg w granicach 150 km. i będzie można je ładować prądem z domowego gniazdka elektrycznego. To idealne auto do miejskiej, codziennej jazdy. ~volken

 

Szybkie ładowanie w elektrycznym Volvo C30

Volvo dostarcza na rynek elektryczną wersję modelu C30, którawyróżnia się szybkim ładowaniem akumulatorów. W opracowaniutej wersji pomogła marka Siemens.

 

Wątek na forum: C30 najbezpieczniejszym autem

W swojej klasie: Volvo C30 - miejsce 1. Ryzyko kradzieży auta - 5 gwiazdek, ryzyko włamania do samochodu - 4 gwiazdki kosmoss

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018