Wyszukiwałeś:

C4 X

Cactus X

. Znaleziono 74 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: C4 Cactus

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 74 wszystkich):

Znamy ceny Cactusa

To może być jeden z ciekawszych modeli na rynku. Z pewnością pod względemstylistycznym. Citroen C4 Cactus wchodzi właśnie do sprzedaży, a ceny będąsię zaczynać od 51.900 zł.

 

Citroen C4 Cactus - ceny

Choć tę nowość Citroena można już zamawiać od pewnego czasu, to jednakdopiero teraz rusza jego oficjalna sprzedaż. Poniżej przedstawiamyszczegółowe ceny C4 Cactusa na polskim rynku.

 

Citroen C4 Cactus - pierwsza jazda

"Więcej designu, więcej komfortu i więcej użytecznych technologii wrozsądnym budżecie" - tak swojego nowego crossovera zapowiada Citroen.My, po pierwszym dłuższym spotkaniu z tym modelem, możemy powiedzieć jedno -C4 Cactus jest nietuzinkowym autem.

 

Citroen C4 Cactus: Opinie dziennikarzy

 

Citroen C4 Cactus już próbuje kłuć konkurencję w segmencie miejskich crossoverów. W naszym materiale opinie kilku dziennikarzy na temat tej ciekawej nowości francuskiej marki.

 

Premiera: Citroen C4 Cactus z zewnątrz

 

Designerski wygląd, wysoki poziom komfortu, nowoczesne technologie, niezłe właściwości jezdne i przystępna cena - tak w skrócie prezentuje się najnowszy przedstawiciel segmentu miejskich crossoverów - Citroen C4 Cactus.

 

Citroen C4 Cactus Airflow 2L Concept

 

C4 Cactus Airflow 2L Concept charakteryzuje się spalaniem na poziomie 2 litrów na 100 przejechanych kilometrów. Auto bazujące na dostepnym także w Polsce modelu C4 Cactus zadebiutuje na targach w Paryżu. 

 

Euro NCAP: C4 Cactus na czwórkę, X-Trail i Klasa V na piątkę

Euro NCAP przetestowało tym razem trzy nowości rynkowe - Citroena C4 Cactusa,Nissana X-Trail oraz Mercedesa klasy V. Z tej czwórki tylko francuskicrossover nie zdoła zdobyć maksymalnej liczby pięciu gwiazdek.

 

Citroen C4 Cactus 1.2 82KM: Awangarda z bąbelkami

Awangardowa stylistyka ma to do siebie, że przyciąga uwagęprzechodniów i innych kierowców. Gdyby był to jedyny wyznaczniksukcesu, ludzie w Citroenie mogliby już nie tyle mrozić, co wręcz otwieraćszampany. Czy więc Citroen C4 Cactus jest skazany na sukces?

 

Citroen C4 Cactus zaskakująco popularny

Klienci w Europie rzucili się do salonów Citroena po nietypowy model C4 Cactus. Auto sprzedaje się lepiej niż założył producent i pojawi się w ofercie marki na kolejnych kontynentach.

 

Citroen C4 Cactus - awangardowy crossover po face-liftingu

Francuski producent prezentuje odświeżonego Cactusa - jeden z najbardziejawangardowych francuskich samochodów ostatnich lat. Popularny crossoverdelikatnie zmienił oblicze, a na jego pokładzie pojawiły się nowerozwiązania.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "C4 Cactus".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019