Wyszukiwałeś:

C4 X

Picasso X

. Znaleziono 149 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: C4 Picasso

Spróbuj też wyszukać: c4 picasso grand c4 picasso dane techniczne c4 picaso

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 149 wszystkich):

Citroen C4 Picasso: Van z wizją

Gama 'artystycznych' Citroenów sygnowanych pseudonimem znanego malarzaposzerzyła się o kolejny model. Na polskim rynku zadebiutował właśnie nowysamochód określany przez swoich twórców jako 'Visiovan'. Citroen C4 Picassowprowadzić ma całkowicie nowy kanon standardów w segmencie samochodówrodzinnych, zarówno pod względem komfortu jak i funkcjonalności.

 

Małe C4 Picasso

Nie minął jeszcze rok od wprowadzenia na rynek Citroena Grand C4 Picasso wwersji siedmioosobowej, a w przeciągu kilku miesięcy pojawi się kolejnawersja tego modelu. Pięciomiejscowy visiovan będzie wyróżniać się bardzociekawą i dynamiczną stylistyką.

 

Citroen Grand C4 Picasso: Francuski "siedmiopak"

Nie trzeba być wybitnym znawcą motoryzacji żeby zauważyć, że producencisamochodów znad Sekwany coraz częściej skłaniają się w kierunkuprojektowania aut przeznaczonych dla rodziny. W zeszłym roku do zestawieniamarki Citroen dołączył kolejny nabytek - Grand C4 Picasso, któryfunkcjonuje również pod nazwą "Visiovan".

 

Citroen C4 Picasso: Mniejszy visiovan

Citroen, jak niewiele firm motoryzacyjnych, potrafi świetnie połączyć waloryfunkcjonalne z estetycznymi. Przed paroma miesiącami mieliśmy okazjęprzekonać się o tym na przykładzie modelu Grand C4 Picasso. Teraz wpadł namw ręce mniejszy z minivanów, bez przydomka Grand. Czy równieżpotwierdzi się ta teza?

 

Citroen rozsierdził C4 Picasso

Francuski producent zmienił stylistykę rodzinnego C4 Picasso. Minivanotrzymał nowy przód, który sprawia, że auto wygląda nawiecznie niezadowolonego.

 

Znamy ceny nowego Citroena C4 Picasso

Citroen przedstawił  cennik swojego najnowszego modelu, którywprowadza do sprzedaży. Zmieniony C4 Picasso dostępny jest już od kwoty 59900 złotych.

 

C4 Picasso także w wersji Grand

Tak jak w przypadku poprzedniej generacji minivana C4 Picasso, nie zabraknietakże i powiększonej wersji Grand. Moda na siedmiomiejscowe minivany trwa, takwięc i Citroen powalczy o klienta w tym segmencie minivanów.

 

Citroen Grand C4 Picasso - znamy ceny

Nowy Citroen Grand C4 Picasso pojawi się w polskich salonach już wpaździerniku tego roku. Gama tego produktu, podobnie jak w przypadku wersji5-miejscowej, będzie oparta na czterech poziomach wyposażenia i czterechjednostkach silnikowych.

 

Citroen C4 Picasso: Nowocześnie i rodzinnie

Marketingowe hasła, jakimi producenci czasami dodatkowo okraszają swojenowości, często nijak mają się do rzeczywistości, wzbudzając tylkouśmieszek politowania bądź zdziwienie wśród potencjalnychnabywców. W przypadku nowego Citroena C4 Picasso określenie"Technospace" idealnie oddaje jednak charakter tego minivana.

 

Citroen Grand C4 Picasso: Gdy piątka to za mało

Jeśli wersja pięciomiejscowa jest dla Ciebie zbyt mała, a nie potrzebujeszbusa, musisz rozejrzeć się wśród modeli siedmiomiejscowych. Najwięcejznajdziesz ich w gronie minivanów, a jednym z ciekawszych wydaje siębyć Citroen Grand C4 Picasso.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "C4 Picasso".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018