Wyszukiwałeś:

C5 X

Break X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: C5 Break

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Odświeżone C5 kombi

Po tym jak kilka tygodni temu zagraniczni fotoreporterzy przyłapali podczastestów wersję sedan, teraz kolej przyszła na Citroena C5 w wersji kombi.Według nieoficjalnych informacji zadebiutuje ona już w trzecim kwartale tegoroku.

 

Citroen C5 kombi: Hydrauliczna kanapa

Francuzi to wygodnisie. Przykładów na potwierdzenie tej tezy wefrancuskiej historii automobilizmu można znaleźć wiele. Złotymi zgłoskami wtych historycznych księgach ma zamiar zapisać się też Citroen C5 Break.Samochód, który tak samo dobrze nadaje się na długie wakacyjneeskapady z wymagającą żoną i nieokiełznanymi dziećmi, jak i do codziennejjazdy z domu do pracy i z powrotem.

 

Ostre przyspieszenie Lancera

Takiego spektakularnego awansu w historii rankingu Top Ten mojeauto.pl jeszczenie było. W kwietniu awans aż o 31 miejsc i to od razu na czwartą pozycjęzanotował Mitsubishi Lancer. Po dłuższej przerwie na pierwszym miejscuponownie zaś znalazł się Ford Focus.

 
 
 
 

Citroen C5 Tourer: Komfort ponad wszystko

Jeśli miałbym wymienić tylko jedną zaletę tego auta, to bez wątpieniabyłby to komfort podróżowania. Citroen C5 Tourer, czyli po naszemukombi, już w poprzedniej generacji wyróżniał się na tlekonkurentów właśnie tą cechą. Obecnie, po zmianach generacyjnych, nicw tej kwestii się nie zmieniło. Jeśli szukasz wyjątkowo komfortowegopojazdu, to musisz wziąć pod uwagę kombi Citroena średniej klasy.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "C5 Break".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018