Wyszukiwałeś:

C5

. Znaleziono 432 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: C5

Spróbuj też wyszukać: megane iii citroen c5 wymiary xsara picasso

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 432 wszystkich):

C5 po mocnych zmianach

Parę dni temu w sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia nowego Citroena C5.Zadebiutuje on dopiero we wrześniu tego roku przy okazji targów w niemieckimFrankfurcie. Jego wejście do salonów planowane jest na koniec tego lubpoczątek przyszłego roku.

 

Citroen C5 kombi: Hydrauliczna kanapa

Francuzi to wygodnisie. Przykładów na potwierdzenie tej tezy wefrancuskiej historii automobilizmu można znaleźć wiele. Złotymi zgłoskami wtych historycznych księgach ma zamiar zapisać się też Citroen C5 Break.Samochód, który tak samo dobrze nadaje się na długie wakacyjneeskapady z wymagającą żoną i nieokiełznanymi dziećmi, jak i do codziennejjazdy z domu do pracy i z powrotem.

 

W oczekiwaniu na nowe C5

Nie w tym, a dopiero na początku przyszłego roku zadebiutuje na rynku CitroenC5 nowej generacji. Jego światowa premiera odbędzie się na styczniowychtargach w Brukseli.

 

Nowy Citroen C5 potwierdzony

Dyrektor generalny Citroena, Guy Michel poinformował, że francuski koncern 18.października przedstawi oficjalnie nową generację modelu C5. Wedługzapowiedzi nowa seria reprezentanta klasy wyższej średniej będzie dostępna wsprzedaży zarówno z dobrze znanym zawieszeniem hydropneumatycznym oraz zezwykłym, stalowym.

 

Taki będzie nowy Citroen C5!

Znamy już oficjalnie pierwsze szczegóły oraz jak będzie wyglądać drugageneracja Citroena C5. Tak jak się można było spodziewać, nowa"C-piątka" stylistycznie nawiązuje do pokazanego we Frankfurciekonceptu Airscape.

 

Światowy debiut Citroena C5 Tourer

Podczas salonu w Genewie Citroen prezentuje premierowo model C5 Tourer –drugą sylwetkę nowego C5 stanowiącą połączenie dynamicznego stylu,przestronności i praktycznych rozwiązań.

 

Citroen C5: Bójcie się Niemcy!

Niemiecko-francuska rywalizacja w branży moto o prymat na Starym Kontynenciezawsze przysparzała wiele emocji. I choć miłośnicy motoryzacji znad Sekwanymogą się nie zgodzić, to jednak wydaje się, że w tej batalii nieznacznieprowadzą nasi zachodni sąsiedzi. Czy wysłana w bój nowa broń -Citroen C5 - zdoła odwrócić choć trochę tę niekorzystną sytuacjędla potomków Napoleona?

 

Citroen C5 Tourer: Komfort ponad wszystko

Jeśli miałbym wymienić tylko jedną zaletę tego auta, to bez wątpieniabyłby to komfort podróżowania. Citroen C5 Tourer, czyli po naszemukombi, już w poprzedniej generacji wyróżniał się na tlekonkurentów właśnie tą cechą. Obecnie, po zmianach generacyjnych, nicw tej kwestii się nie zmieniło. Jeśli szukasz wyjątkowo komfortowegopojazdu, to musisz wziąć pod uwagę kombi Citroena średniej klasy.

 

Następcę Citroena C5 zbuduje Opel

Na pierwszy rzut oka tytuł ten może powodować, że czytający może udać się do okulisty by sprawdzić kondycję swojego wzroku. Otóż, spokojniez nim wszystko w porządku. Ale co z Citroenem C5?

 

Citroen C5: 50/50 czyli jednak rozczarowanie

3.75 Jestem posiadaczem C5 tourer w wersjiexclusive z 2 litrowym dieslem i przyznam szczerze ze jestem nieco rozczarowanytym samochodem :( , porównuje go z drugim samochodem jaki posiadam: RenaultLaguna III (wersja z 2010 r) tez z 2 litrowym dieslem...

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018