Wyszukiwałeś:

C6 X

cabrio X

. Znaleziono 7 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: C6 cabrio

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 7 z 7 wszystkich):

Wszystko o samochodach Corvette C6

Historia modelu Corvette rozpoczęła się w 1953 roku. Od tego czasu Corvette doczekało się kolejnych pięciu (C2 Sting Ray, C3 Sting Ray , C4 ZR1, C5 Z06, C6) nowych generacji. Ostatnią z nich jest Corvette C6 produkowana od 2005 r. już pod własnym szyldem, a nie jak wcześniej pod marką Chevrolet. ...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

C6 w Polsce

Podczas AutoVIP Opera odbyła się polska premiera szóstej już generacjiCorvette. Kwintesencja zamorskiej idei auta sportowego ma wielu fanów w naszymkraju.

 

Nowy Citroen C5 potwierdzony

Dyrektor generalny Citroena, Guy Michel poinformował, że francuski koncern 18.października przedstawi oficjalnie nową generację modelu C5. Wedługzapowiedzi nowa seria reprezentanta klasy wyższej średniej będzie dostępna wsprzedaży zarówno z dobrze znanym zawieszeniem hydropneumatycznym oraz zezwykłym, stalowym.

 
 

Zupełnie nowa Corvette'a

General Motors wprowadzi do produkcji zupełnie nowego Chevroleta Corvette w2013 roku, a jeden z szefów koncernu mówi, że auto będziezupełnie inne od obecnego modelu.

 

Szkielet Corvetty

Najnowszy Chevrolet Corvette charakteryzuje się masą 1451 kg, co wraz z mocą505 KM dostarcza niesamowitych osiągów. Auto charakteryzuje się stosunkiem mocy do masy równym 6.33:1. Masa Corvetty to sukces dziedziny inżynierii materiałowej.

 

Laboratrium kontra rzeczywistość

Wyniki spalania samochodów, zamieszczane przez producentów wbroszurach reklamowych i katalogach, nijak mają się do rzeczywistości. Topewnik. Ale które modele są najbliżej danych wygenerowanych w laboratoriach?

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "C6 cabrio".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018