Wyszukiwałeś:

C6 X

coupe X

. Znaleziono 16 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: C6 coupe

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 16 wszystkich):

Wszystko o samochodach Corvette C6

Historia modelu Corvette rozpoczęła się w 1953 roku. Od tego czasu Corvette doczekało się kolejnych pięciu (C2 Sting Ray, C3 Sting Ray , C4 ZR1, C5 Z06, C6) nowych generacji. Ostatnią z nich jest Corvette C6 produkowana od 2005 r. już pod własnym szyldem, a nie jak wcześniej pod marką Chevrolet. ...

Zobacz także: Katalog wersji/modeli, Raport awaryjności DEKRA, Opony - rozmiary i ciśnienie, Części samochodowe i dużo więcej...

 

C6 w Polsce

Podczas AutoVIP Opera odbyła się polska premiera szóstej już generacjiCorvette. Kwintesencja zamorskiej idei auta sportowego ma wielu fanów w naszymkraju.

 

Bliski koniec Vel Satisa

Słaba sprzedaż modelu Renault Vel Satis najprawdopodobniej przyczyni się dotego, iż auto to zniknie z europejskiego rynku. Francuski koncern zamierza w tomiejsce wprowadzić aż pięć innych luksusowych modeli z różnych bardziejniszowych segmentów.

 

CTS z silnikiem Corvette

Wiceprezes General Motors Bob Lutz potwierdził informację na którą zpewnością czekało wielu klientów legendarnej amerykańskiej marki.Cadillac CTS-V dostał właśnie zielone światło.

 
 

Za 120 zł najdalej zajedziesz w...

Niemiecki automobilklub ADAC przeprowadził ciekawy test, porównując 241różnych modeli pod kątem liczby przejechanych kilometrów napaliwie o wartości 30 euro.

 

ADAC: Pandą CNG zajedziesz najdalej

Test ADAC odkrywa, że żaden samochód nie jest tak ekonomiczny jak FiatPanda Natural Power, który przejechał 724 km za kwotę 30 euro.

 

Wątek na forum: Corvette C6 Coupe

to moje przyszle altko :] ~nacia

 

Zupełnie nowa Corvette'a

General Motors wprowadzi do produkcji zupełnie nowego Chevroleta Corvette w2013 roku, a jeden z szefów koncernu mówi, że auto będziezupełnie inne od obecnego modelu.

 

Szkielet Corvetty

Najnowszy Chevrolet Corvette charakteryzuje się masą 1451 kg, co wraz z mocą505 KM dostarcza niesamowitych osiągów. Auto charakteryzuje się stosunkiem mocy do masy równym 6.33:1. Masa Corvetty to sukces dziedziny inżynierii materiałowej.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "C6 coupe".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018