Wyszukiwałeś:

C63 X

AMG X

S X

. Znaleziono 45 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: C63 AMG S

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 45 wszystkich):

Nowe nadwozie w C63 AMG

Według najnowszych doniesień z Affalterbach, ekstremalna odsłona MercedesaKlasy C przygotowywana przez nadwornego tunera AMG otrzyma nową wersnadwoziową. Będzie to coupe.

 

Meredes C63 AMG po liftingu

Właśnie pojawiły sszczegółowe informacje o C63 AMG wodświeżonej wersji. Samochód jest teraz jeszcze bardziej napakowanytechnologią, niż wcześniej.

 

507KM w C63 AMG

Już w marcu podczas targów motoryzacyjnych w Genewie zostaniezaprezentowana specjalna edycja Mercedesa C63 AMG. Oznaczony jako "507Edition" będzie dysponował większą mocą i ulepszonym wyglądem.

 

Nowa Klasa C przygotowana przez AMG

Mercedes odsłonił karty, a w talii aż cztery asy. Nowy model stworzony przezludzi z AMG oferowany będzie w dwóch wersjach nadwoziowych (kombi isedan) oraz z dwiema opcjami mocy.

 

Mercedes C63 AMG S sedan

 

Oto Mercedes C63 AMG, który konkurencje atakuje ze zdwojoną siłą. Samochód oferowany jest w dwóch wariantach mocy. 

 

Mercedes C63 AMG S kombi

 

Rodzinne kombi, które w Paryż można podziwiać obok Mercedesa AMG GT posiada ten sam silnik co następca SLS AMG. Kombi tak jak i sedana C63 AMG dostaniemy w dwóch wersjach mocy silnika. 

 

Mercedes C63 AMG bez napędu 4x4

Kilka dni temu dyrektor zarządzający dywizją AMG rozwiał wszelkienadzieje. Nowy Mercedes C63 AMG nie będzie dostępny z napędem na czterykoła. Przynajmniej w najbliższym czasie.

 

Dziesięć Mercedesów C63 AMG Coupe na pożegnanie

Jest jadowicie zielony, bardzo rzadki i wydaje z siebie niepodrabialny dźwiękwolnossącego silnika V8. Oto Mercedes C63 AMG Coupe ze ściśle limitowanejserii Legacy Edition.

 

Kolejna zapowiedź nowego Mercedesa C63 AMG

Stuttgart nie próżnuje i podsyca atmosferę przed zbliżającą spremierą. Już niedługo Niemcy pokażą światu najnowsze dziecko od AMG -C63 AMG Coupe z silnikiem V8 twin-turbo.

 

Kolejna zapowiedź Mercedesa C63 AMG Coupe

 

Juz niedługo poznamy najnowsze dzieco od AMG - C63 AMG Coupe. Zanim to nastąpi Mercedes podgrzewa atmosferę kolejną zapowiedzią tego auta. 

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "C63 AMG S".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019