Wyszukiwałeś:

C63 X

AMG X

. Znaleziono 93 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: C63 AMG

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 93 wszystkich):

Nowe nadwozie w C63 AMG

Według najnowszych doniesień z Affalterbach, ekstremalna odsłona MercedesaKlasy C przygotowywana przez nadwornego tunera AMG otrzyma nową wersjęnadwoziową. Będzie to coupe.

 

Meredes C63 AMG po liftingu

Właśnie pojawiły się szczegółowe informacje o C63 AMG wodświeżonej wersji. Samochód jest teraz jeszcze bardziej napakowanytechnologią, niż wcześniej.

 

Oto nowy Mercedes C63 AMG Black Series

Wszyscy wierni fani Mercedesów z dodatkiem Black Series ucieszą się natą wiadomość. Na torze Paul Ricard został przyłapany Mercedes C63 AMG BlackSeries Coupe.

 

Johnny Walker i jazda C63 AMG

Połączenie czterech kółek i alkoholu nie jest najlepszym pomysłem.Jednak w tym filmie chodzi o co innego. Dwóch kierowców Formuły 1postanowiło dość porządnie spalić gumę C63 AMG.

 

C63 AMG Black Series odnalazł swoje miejsce

C Klasa w wersji AMG to samochód, który dedykowany jest dlaklientów szukających sportowych wrażeń. Mocniejszych doznańdostarcza jedynie wersja Black Series, która teraz trafi w odpowiedniedla siebie miejsce.

 

Nie kupisz już Mercedesa C63 AMG Black Series

Jeśli dalej odkładacie pieniądze by zakupić Mercedesa C63 AMG Black Seriescoupe to niestety musicie zaprzestać i pomyśleć o zakupie innego auta.Mercedes sprzedał ostatni eegzemplarze tego auta.

 

507KM w C63 AMG

Już w marcu podczas targów motoryzacyjnych w Genewie zostaniezaprezentowana specjalna edycja Mercedesa C63 AMG. Oznaczony jako "507Edition" będzie dysponował większą mocą i ulepszonym wyglądem.

 

Mercedes C63 AMG bez napędu 4x4

Kilka dni temu dyrektor zarządzający dywizją AMG rozwiał wszelkienadzieje. Nowy Mercedes C63 AMG nie będzie dostępny z napędem na czterykoła. Przynajmniej w najbliższym czasie.

 

Dziesięć Mercedesów C63 AMG Coupe na pożegnanie

Jest jadowicie zielony, bardzo rzadki i wydaje z siebie niepodrabialny dźwiękwolnossącego silnika V8. Oto Mercedes C63 AMG Coupe ze ściśle limitowanejserii Legacy Edition.

 

Kolejna zapowiedź nowego Mercedesa C63 AMG

Stuttgart nie próżnuje i podsyca atmosferę przed zbliżającą siępremierą. Już niedługo Niemcy pokażą światu najnowsze dziecko od AMG -C63 AMG Coupe z silnikiem V8 twin-turbo.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "C63 AMG".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019