Wyszukiwałeś:

C7 X

Stingray X

. Znaleziono 34 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: C7 Stingray

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 34 wszystkich):

Chevrolet Corvette oficjalnie!

Wystartowały targi motoryzacyjne w Detroit, a wraz z nimi Chevrolet przedstawił najnowszą siódmą generację Corvette'y. Stingray powracaby walczyć w segmencie supersportowych aut. Strzeżcie się Włosi!

 

Corvette Stingray jako Safety Car w Indy 500

Podczas tegorocznej edycji jednego z najciekawszych wyścigów na naszejziemi - Indianapolis 500 rolę Samochodu Bezpieczeństwa będzie pełniłanajnowsza Corvette Stingray

 

Prawie 300 tysięcy za najnowszą Corvette

Europejski oddział Chevroleta ogłosił cenę swojego najnowszego sportowegodziecka. Corvette Stingray na Starym Kontynencie wejdzie do sprzedaży jesieniąbr., a jego ceny będą się zaczynać od 69.990 euro, czyli w przeliczeniu nanaszą walutę od niecałych 300 tysięcy zł.

 

Corvette Stingray przybyła do Europy

Jeśli wybierać się w najbliższym czasie do Niemiec, Szwajcarii, Francji lubHolandii to radzimy wzmożyć czujność, gdyż na drodze możecie spotkaćnajnowszą generacje Corvetty. Auto jest testowane w europejskich warunkach.

 

Wypasiony wyświetlacz w nowej Corvette Stingray

69, tyle unikalnych informacji może zobaczyć kierowca na wyświetlaczu w jaki została wyposażona nowa generacja Corvette'y. Kierowca ma do dyspozycji trzytematyczne funkcje wyświetlacza.

 

Corvette Stingray rozrabia na Nürburgringu

O torze Nürburgring znów jest głośno. Tym razem to Chevroletzabrał swój samochód do "Zielonego Piekła" i tamkatował go by przygotować samochód do sprzedaży w Europie.

 

Wyjątkowa Corvette?a trafi do produkcji

Callaway, który jest oficjalnym tunerem Corvette zdecydował się naseryjną produkcję wyjątkowego modelu AeroWagon.

 

Chevrolet Corvette Z06 śmieje się z europejskich aut

Amerykanie siedzą, paląc cygaro, i śmieją się z europejskich super aut.Dlaczego? Powód jest jeden - na targach w Detroit Chevrolet pokazałwzmocnioną Corvette Stingray z oznaczeniem Z06.

 

Amerykanie wolą skrzynie manualne

Przy okazji nowego Chevroleta Corvette Stingray i jego sprzedaży za wielkąwodą pojawiła się ciekawostką ukazująca preferencje tamtego, dość specyficznego rynku.

 

Corvette Stingray jest za głośna

Amerykanie z Chevroleta mają problem ze sprzedażą swojego topowego modeluCorvette na rynek Korei Południowej. Wszystko przez tamtejsze przepisydotyczące emisji hałasu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "C7 Stingray".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019