Wyszukiwałeś:

C7 X

Z06 X

. Znaleziono 11 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: C7 Z06

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 11 wszystkich):

Wzmocniona Corvette premierą w Detroit

Targi motoryzacyjne w Detroit zbliżają się już wielkimi krokami. Imprezawystartuje na początku przyszłego roku w styczniu. Chevy pokaże na niejCorvette Z06.

 

Chevrolet podwójnie najlepszy na rynku amerykańskim

Chevrolet po raz pierwszy w historii wygrał dwie nagrody w jednej edycjiplebiscytu "North American Car and Truck of the Year". Na targachNAIAS zwycięzcami ogłoszono...

 

Chevrolet Corvette Z06 śmieje się z europejskich aut

Amerykanie siedzą, paląc cygaro, i śmieją się z europejskich super aut.Dlaczego? Powód jest jeden - na targach w Detroit Chevrolet pokazałwzmocnioną Corvette Stingray z oznaczeniem Z06.

 
 

Corvette Z06 zrzuca dach w Nowym Jorku

W tym tygodniu startują targi motoryzacyjne w Nowym Jorku. To tam Chevroletpostanowił pokazać Corvette Z06 w wersji kabriolet.

 
 

Dwa pakiety dla Corvette Stingray

Chevrolet przedstawił dwa nowe pakiety, które będą dostępne dlanowej generacji Corvette. Dla wersji coupe przygotowano pakiet o nazwiePacific, zaś Corvette pozbawione dachu może zostać wyposażone w pakietAtlantic.

 

Corvette Stingray jest za głośna

Amerykanie z Chevroleta mają problem ze sprzedażą swojego topowego modeluCorvette na rynek Korei Południowej. Wszystko przez tamtejsze przepisydotyczące emisji hałasu.

 

Corvetta szybsza od Nissana GT-R Nismo na Nürburgringu

Wciąż czekamy na oficjalne potwierdzenie informacji o zniesieniu ograniczeń prędkości dla producentów. Czeka również Chevrolet, bypoinformować świat o swoim rekordzie prędkości wykręconym naNürburgringu.

 

Chevrolet Corvette Z06 ma problem z silnikiem

Gdy ktoś kupuje Chevroleta Corvette, szczególnie w ostrej wersji Z06, nie zamierza traktować go delikatnie. A powinien, bo silnik samochodu w fazietzw. "docierania" może ulec poważnej awarii.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "C7 Z06".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019