Wyszukiwałeś:

C7

. Znaleziono 62 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: C7

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 62 wszystkich):

Chevrolet Corvette zadebiutuje w Detroit!

To, co przez wiele tygodni było spekulacją i jedynie donosami teraz już zostało oficjalnie potwierdzone przez Chevroleta. Podczas styczniowych targów motoryzacyjnych w Detroit poznamy siódmą generacjęCorvetty!

 

Oto serce Chevroleta Corvette C7!

Chevrolet przedstawił silnik, którym napędzana będzie nadchodzącasiódma generacja Chevroleta Corvette. Amerykański producent powoliodsłania wszystkie karty, a dziś możecie poznać jeden z asów. Oto V8LT1 Corvette.

 

Chevrolet Corvette C7: Rzemiosło

Chevrolet przedstawia kolejną zapowiedź najnowszej generacji Corvette'y. C7zadebiutuje 13 stycznia 2013 roku na targach w Detroit.

 

Chevrolet Corvette: Tworzenie

Już tylko ponad 48 godzin dzieli nas od momentu,  w którymChevrolet odsłoni tajemnicę i przedstawi najnowszą, siódmągenerację swojego topowego modelu - Corvette. Premiera tego auta odbędziesię w Detroit, a wczoraj Amerykanie przedstawili ostatnią wideo zapowiedź.

 

Chevrolet Corvette C7: Tworzenie

 

Oto ostatni zwiastun przed poniedziałkowym odsłonięciem na targach w Detroit, najnowszej siódmej generacji Corvette C7. Tym razem inżynierowie odsłaniają rąbek tajemnicy pokazujący jak powstaje nowa Corvette'a. 

 

Chevrolet Corvette oficjalnie!

Wystartowały targi motoryzacyjne w Detroit, a wraz z nimi Chevrolet przedstawił najnowszą siódmą generację Corvette'y. Stingray powracaby walczyć w segmencie supersportowych aut. Strzeżcie się Włosi!

 

Genewa 2013: 300 i więcej

Auta produkowane dla mas, napędzane alternatywnymi technologiami, czy wreszcieluksusowe pojazdy dla elit. To standard każdych, liczących się targówmotoryzacyjnych na świecie. Aby jednak mieć poczucie motoryzacyjnegospełnienia, potrzebna jest jeszcze jedna grupa - aut sportowych. Oto przeglądnajważniejszych, tegorocznych premier Międzynarodowego Salonu SamochodowegoGenewa 2013 powyżej 300 KM. Premier, których nadrzędną rolą jestwciskanie w fotel.

 

Chevrolet Corvette z nadwoziem shooting brake

Jeśli osoba, która nabyła najnowszą Corvette C7 stwierdzi, że chcesię wyróżniać spośród tłumu to może poprosić o pomocCallaway Cars. Amerykańska firma zamieni zwykłą Vette w samochód znadwoziem shooting brake.

 

Wyjątkowa Corvette?a trafi do produkcji

Callaway, który jest oficjalnym tunerem Corvette zdecydował się naseryjną produkcję wyjątkowego modelu AeroWagon.

 

Wzmocniona Corvette premierą w Detroit

Targi motoryzacyjne w Detroit zbliżają się już wielkimi krokami. Imprezawystartuje na początku przyszłego roku w styczniu. Chevy pokaże na niejCorvette Z06.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019