Wyszukiwałeś:

CC X

R X

Line X

. Znaleziono 8 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: CC R Line

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 8 z 8 wszystkich):

Podwójnie wysokie C

Mieliśmy okazję oglądać go po raz pierwszy na Salonie w Detroit.r>Zafascynował nas swoim designem i nie były to odczucia osamotnione. Nower>4-drzwiowe coupè bezbłędnie odnalazło drogę do pozytywnych emocjir>osób z branży, jak i szerokich rzesz zwykłych kierowców.

 

Samouszczelniające opony

ContiSportContact 3 z technologią ContiSeal to samouszczelniająca się opona,r>która ma możliwość natychmiastowego zasklepienia wszelkich przebić or>średnicy do 5 mm, eliminując tym samym ok. 85% uszkodzeń eksploatacyjnychr>opon. Ta opona będzie montowana w nowym VW Passacie CC R-Line.

 
 

Megane GT & GT Line

Szeroka już gama dostępnych wersji Renault Megane już wkrótcer>powiększy się o dwie kolejne sportowe odmiany - GT oraz GT Line. To dla tychr>wszystkich, dla których najbardziej sportowa wersja Megane RS stanowir>zbyt duże wyzwanie.

 

Volkswagen sportowo i ekskluzywnie

Popyt na sportowe i ekskluzywne samochody ciągle rośnie. Życzeniar>klientów mają przy tym różnorodną naturę: niektórzyr>kierowcy preferują tylko i wyłączenie bardziej sportowy wygląd, innir>stawiają na ekskluzywne wnętrze, a wielu marzy o modelu, którego napędr>i zawieszenie będą oferowały profesjonalne, sportowe osiągi.

 

Targi samochodowe w Los Angeles

Po dwóch dniach prasowych dziś już oficjalnie startują targir>samochodowe w „Mieście Aniołów”. To trzecia tak ważnar>impreza w Stanach Zjednoczonych obok targów w Nowym Yorku oraz tych r>najważniejszych w Detroit, gdzie pojawiaj się większość producentówr>aut. 

 

Volkswagen Scirocco: Wersja GTS powrotem do korzeni

Podczas rozpoczynających się w piątek targów motoryzacyjnych AMIr>koncern z Wolfsburga po raz pierwszy zaprezentuje model Scirocco w wersji GTS.

 

Volkswagen CC w wersji R-Line już w Polsce

Polski importer Volkswagena wprowadza na polskich rynek pakiet R-Line r>dedykowany do modelu CC. Cena wyjściowa pakietu to 5150 zł.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "CC R Line".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019