Wyszukiwałeś:

CC

. Znaleziono 306 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: CC

Spróbuj też wyszukać: volkswagen cc vw cc c4 picasso

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 306 wszystkich):

Już 100.000 307 CC

Pod koniec ubiegłego tygodnia wyprodukowany został stutysięczny egzemplarzmodelu Peugeot 307 CC, którego sprzedaż rozpoczęła się we wrześniu2003 roku.

 

Peugeot 307 CC Hybrid

Na bazie modelu Peugeot 307 CC francuski koncern zaprezentuje w Genewieprototypową wersję hybrydową tego auta. Będzie to już kolejna hybryda,która obok silnika elektrycznego posiadać będzie równieżjednostkę wysokoprężną.

 

Pół miliona Peugeotów CC

Ponad 500 tysięcy sprzedanych łącznie egzemplarzy modeli Peugeot 206 CC oraz307 CC miało niebagatelny wpływ na wzrost i rozwój segmentu aut o nadwoziutypu coupe-cabriolet.

 

Bezpieczny Peugeot 207 CC

W przeprowadzonym niedawno teście bezpieczeństwa małych kabrioletówsegmentu B Peugeot 207 CC okazał się być najbezpieczniejszym modelemuzyskując wynik pięciogwiazdkowy.

 

Passat CC z dodatkowym miejscem

Jednym z głównych zastrzeżeń, jakie klienci mieli do Passata CC byłamożliwość przewiezienia tylko trzech pasażerów. Teraz się to zmieni.W ofercie Volkswagena pojawi się także wersja pięciomiejscowa.

 

Volkswagen Passat CC: Piękny i bestia

Aspiracje do bycia globalnym numerem 1 powodują, że trzeba trafiać w gustacoraz większej grupy odbiorców. Porządne wykonanie, bardzo dobrajakość, nowoczesne technologie już mogą nie być wystarczające - jestbowiem sporo osób, które kupują samochód wzrokiem. DlategoVolkswagen stworzył takie auto jak Passat CC, do którego grona zaletdołożył także atrakcyjną stylistykę.

 

Volkswagen CC

Niemieckie auta z Wolfsburga nigdy nie porywały swoim wyglądem, swoim designem. W 2008 roku pojawił się VW Passat CC, który sprawił, że przechodnie na ulicy zaczęli oglądać się za autem marki VW. Wyjątek potwierdza regułę.

 

Volkswagen CC: Między Passatem, a Phaetonem

Cztery lata temu rynek wszedł najładniejszy Passat w historii. Volkswagenwszedł wtedy w niszę, która do tej pory nie została wyeksploatowana.Teraz przyszedł czas na odświeżenie Passata CC, który tak na dobrąsprawę Passatem już nie jest.

 

Volkswagen CC: W stronę premium

Coraz więcej producentów zaczyna podążać za niszą wykreowaną przezkonkurencję. Klienci również poszukują produktów, którebędą ich wyróżniać oraz za stosunkowo niewielkie pieniądzeprzybliżą ich do magicznego segmentu premium. Czy Volkswagen CC, znany kiedyśjako Passat, na to pozwoli?

 

Volkswagen CC w Genewie

Już za kilka dni na targach w Genewie będziemy mogli zobaczyć nową wersjęVolkswagena CC. Na razie będzie to jedynie koncept, ale niebawem powinienpojawić się w sprzedaży.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019