Wyszukiwałeś:

CCR

. Znaleziono 12 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: CCR

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 12 wszystkich):

 

Wątek na forum: Koenigsegg CCX: Droga zabawka

koenigsegg sest ssssuuuuppppeeeerrrr ~hn

 

Wątek na forum: Koeningsegg CCR

super i bajeranckie autko ~sebek

 

Najdroższe samochody świata

Magazyn Forbes przeprowadził ranking najdroższych aut świata. Co ciekawe wtopowej dziesiątce nie znajdziemy tak legendarnych marek jak Ferrari,Lamborghini, Aston Martin czy też Rolls-Royce.

 

Nowy rekord prędkości

Amerykański producent super-szybkich samochodów, Shelby Supercars (SSC),poinformował ostatnio świat o nowym rekordzie ustanowionym przez jeden zprodukowanych przez niego samochodów. Model Aero TT rozwinął prędkośćrzędu 411 km/h i jest obecnie najszybszym produkowanym seryjnie autem.

 

Stać cię na nie?

Już niemal rytualnie magazyn Forbes przygotowuje co jakiś czas rankingnajdroższych samochodów świata. Poznaj topową 10-tkę aut,które gdyby posiadał polski rząd, mógłby sprzedając jeznacząco załatać dziurę budżetową.

 
 
 

Ulepszony Koenigsegg od edo Competition

Koenigsegg CCR posiada wystarczające zasoby, żeby zawstydzić większośćsupersamochodów. Jednak znalazł się jeden właściciel tego modelu,który nie był zadowolony z paru aspektów.

 

Wojna o prędkość

Bicie rekordów mamy w genach, podobnie jak i współzawodnictwo.To powoduje, że ludzie często z bardzo małej rzeczy potrafią stworzyćwojnę o przysłowiową pietruszkę. Wojna o prędkość pojawiła się wraz zstworzeniem pierwszego automobilu. Jednak najciekawszy jej etap rozpoczyna sięod momentu, gdy pewien włoski producent utarł nosa Porsche.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018