Wyszukiwałeś:

CCX

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: CCX

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

 

Wątek na forum: Koenigsegg CCX: Droga zabawka

koenigsegg sest ssssuuuuppppeeeerrrr ~hn

 

Wątek na forum: Koenigsegg CCX

super i rewelacyjny samochód ładniejszy od bugatti....:):):)P ~ALEXEY

 

Koenigsegg CCX: Droga zabawka

Gama super-sportowych samochodów jest coraz większa. Już od dłuższegoczasu w lukratywnym gronie producentów szybkich maszyn znajduje szwedzkamarka Koenigsegg, która na Salonie Samochodowym w Genewie prezentujeswój nowy model CCX.

 

Najdroższe samochody świata

Magazyn Forbes przeprowadził ranking najdroższych aut świata. Co ciekawe wtopowej dziesiątce nie znajdziemy tak legendarnych marek jak Ferrari,Lamborghini, Aston Martin czy też Rolls-Royce.

 

Bebi Quercianella: Sportowe Baby

W hołdzie Giotto Bizzariniemu (twórcy sukcesu Ferrari GTO), szwedzkikonstruktor samochodów Labaratorio Bebi zbudował super-szybki pojazd, któregoprędkość maksymalna wynosi ponad 300 km/h. Mowa o modelu Quercianella, któryswoją nazwę bierze od rodzinnego miasta Bizzariniego.

 

700-konny Koenigsegg

Szwedzki producent supersamochodów Koenigsegg rozwija się w dobre.Podczas targów motoryzacyjnych w Genewie zaprezentuje kolejny model. Tymrazem będzie to bardziej funkcjonalna, (czterodrzwiowa) wersja.

 

Maserati MC12 z rekordem Nurburgring

Z cyklu „Jestem najszybszy na Nurburgring” - Maseratipoinformowało, iż model MC12 ustanowił nowy, oficjalny rekord toru. Włoskisprinter zanotował czas 7 min. 24,29 s.

 

Stać cię na nie?

Już niemal rytualnie magazyn Forbes przygotowuje co jakiś czas rankingnajdroższych samochodów świata. Poznaj topową 10-tkę aut,które gdyby posiadał polski rząd, mógłby sprzedając jeznacząco załatać dziurę budżetową.

 
 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018