Wyszukiwałeś:

CEPiK

. Znaleziono 48 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: CEPiK

Spróbuj też wyszukać: prawo jazdy

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 48 wszystkich):

CEPiK

Centralna Ewidencja Pojazdów i Kierowców, jest to system informatyczny, który obejmuje centralną bazę danych zbierającą informację o pojazdach oraz ich właścicielach, posiadaczach oraz osobach, które mają uprawnienia do kierowania pojazdami.

Szukasz części samochodowych do Twojego auta? Odwiedź Sklep mojeauto.pl - części samochodowe!

 

Krótszy czas oczekiwania na dowody rejestracyjne

Znacząco ma się skrócić czas oczekiwania na nowy dowódrejestracyjny pojazdu. To efekt integracji przez Polską WytwórnięPapierów Wartościowych systemów Pojazd oraz CEPiK.

 

Wątek na forum: Nie daj się przekręcić

Niestey nasza wladza ma gdzieś uczciwych obywateli - co z tego, że jest CEPIK i że podlaczono do niego stacje kontroli pojazdów, jak nie zbierają one informacji o przebiegu pojazdu... rece opadaja :( dobrze, że chociaż jakaś prywatna inicjatywa się pojawia jak autobaza.pl gdzie np. wspomniany r...

 

Kierowcy wciąż będą płacić na CEPiK

Prawie 600 mln zł zapłacili dotychczas ubezpieczyciele na budowę systemuCEPiK. Kwota ta została sfinansowana ze składek kierowców, bowiemprzepisy prawa nakazują przekazanie  równowartości 1 euro odkażdego ubezpieczenia OC na fundusz CEPiK. PIU chce, aby ta opłata zostałazawieszona do czasu przedstawienia planów pełnej funkcjonalności CEPiK.

 

Poznamy historię auta zza granicy

Niewielki przebieg, bezwypadkowy, do tego pierwszy właściciel - to marzeniekażdego poszukującego auta na rynku wtórnym. Czy jednak takieogłoszenie jest realne i nie stanowi jedynie próby "nabicia nas wbutelkę"? O weryfikację, zwłaszcza gdy mowa o zagranicznym ogłoszeniu,często trudno. Jednak niebawem może się to zmienić i kupującsamochód np. z Niemiec będziemy mogli poznać jego historię.

 

Sprawdzisz online liczbę punktów karnych

Ministerstwo spraw wewnętrznych prowadzi prace nad kolejnymi e-usługami dlakierowców. Już niebawem będzie można m.in. sprawdzić liczbępunktów karnych na swoim koncie oraz wyniki badania technicznegosamochodu.

 

Sprawdzisz punkty karne online

Już wkrótce udoskonalona baza CEPiK pozwoli na sprawdzenie informacji ootrzymanych punktach karnych, szkołach jazdy, przeprowadzonych badaniachtechnicznych czy istotnych szkodach. Nowe e-usługi wejdą w życie w przyszłymroku.

 

CEPiK w nowej odsłonie

Ministerstwo Spraw Wewnętrznych uruchomiło nową wersję strony CentralnejEwidencji Pojazdów i Kierowców, która oferować będziewięcej możliwości.

 

Prawo jazdy 2016 - CEPiK 2.0 opóźniony

Kierowcy, którzy szykowali się na kolejne zmiany w prawie jazdy w roku2016 roku mogą odetchnąć z ulgą. Wprowadzenie nowelizacji ustawy okierujących pojazdami zostanie przesunięte co najmniej o sześć miesięcy.Wszystko przez nową wersję CEPiK 2.0.

 

CEPiK 2.0 - kolejne opóźnienie

Po raz kolejny przesuwa się data wdrożenia systemu CEPiK 2.0. Nowy rejestrpojazdów i kierowców miał być uruchomiony 1 stycznia 2017, alepojawi się nie prędzej jak w połowie 2018 roku.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019