Wyszukiwałeś:

CFRP

. Znaleziono 20 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: CFRP

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 20 wszystkich):

Lekkie i wytrzymałe BMW X5

BMW zaprezentowało skrzętnie skrywany prototyp modelu X5. Na pierwszy rzut okanie ma w jego wyglądzie nic nadzwyczajnego. Gdy wejdziemy w szczegółyokazuje się, że jego waga została znacząco zredukowana.

 

Monokok w nowym Lamborghini

Lamborghini stopniowo dawkuje informacje o swoim najnowszym modelu Aventador,który ma zostać zaprezentowany już za kilka tygodni.

 

Zobacz nowe Lamborghini z przecieku

Na specjalnej imprezie przed targami w Genewie został zaprezentowany model naktóry czekają wszyscy fani od kilku tygodni. Lamborghini AventadorLP700-4 zostało oficjalnie pokazane.

 

Roadster Chevroleta w Seulu

Chevrolet na Salonie Samochodowym w Seulu zaprezentował koncepcyjnego roadsteraz napędem hybrydowym.

 

Następca Gallardo - Cabrera?

Od momentu kiedy zadebiutowało Ferrari 458 Italia Lamborghini myśli już otym, żeby do boju wystawić swój nowy model. Prawdopodobnie następcaGallardo otrzyma nazwę Cabrera i stosowne parametry.

 

Ultralekkie komponenty w BMW

Niedawno odbyła sie impreza Innovation Day 2011 zorganizowana przez BMW. Firmazaprezentowała tam swoją nową technologię, która pozwolizaoszczędzić dodatkowe kilogramy.

 

Nowy koncept BMW

Na Concorso d'Eleganza Villa d'Este we Włoszech, BMW zademonstrowałokoncepcyjny model 328 Hommage.

 

Odchudzone BMW M3

Lekiem na ciągle rosnącą wagę aut jest użycie karbonu. CRT (Carbon RacingTechnology) użyte w nazwie to znak, że włókno węglowe to materiałktóry będzie sprawcą całej rewolucji.

 

Przyszłość Chevroleta

Nie tylko pickupy, ale także wiele słynnych sportowych modeli można znaleźćw stuletniej już historii marki Chevrolet. Między innymi z tego powodu nazbliżającej się wystawie we Frankfurcie będzie można podziwiaćkoncepcyjnego roadstera tej amerykańskiej marki.

 

Karbon w Fordzie

Na początku tego tygodnia podczas imprezy Composites Europe, któraodbywała sie w Dusseldorfie Ford zaprezentował materiał o nazwie CFRP. Jestto plastik wzmacniany przez włókno węglowe, który będziestosowany w nowych modelach celem obniżenia masy

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019