Wyszukiwałeś:

CK

. Znaleziono 19 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: CK

Spróbuj też wyszukać: stacyjka

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 19 wszystkich):

Wątek na forum: Mercedes Carlsson CK 63 S

Fenomenalny samochód, bardzo się podoba. ~funia55

 

Płock: Konsorcjum wybuduje drogi dojazdowe

Urząd Miasta Płocka poinformował o podpisaniu umowy na budowę ostatniego,czwartego odcinka dróg dojazdowych do nowej przeprawy przez Wisłę wPłocku. Zakończenie prac budowlanych na 4,5 km trasie ma nastąpić w maju2009 roku.

 

Płock: Rusza budowa dróg dojazdowych do mostu

14 maja bieżącego roku wykonawca inwestycji związanej z budową IV odcinkadróg dojazdowych do nowego mostu w Płocku przejął plac budowy. 4,5 kmtrasa według planów ma powstać do maja przyszłego roku.

 

Płock: Budowa dojazdów już na finiszu

Dobiega końca pierwszy etap budowy ostatniego, IV odcinka drógdojazdowych do nowego mostu w Płocku. 4,5 km trasa prawdopodobnie zostanieudostępniona kierowcom już w grudniu bieżącego roku. Natomiast do końcamaja przyszłego roku drogowcy zakończą drugi etap zadania.

 

Scania wygrała prestiżowy konkurs 1.000 punktów

Scania zdobyła pierwsze miejsce w prestiżowym teście porównawczym"1.000-Point Test 2008" organizowanym przez kilka europejskichmagazynów branżowych.

 

Uwaga – zmiany w związku z budową OŚ Wrocławia

Trwa budowa Północnej Obwodnicy Śródmiejskiej Wrocławia.Kierowcy muszą się liczyć z kolejnymi utrudnieniami – zamkniętazostała ul. Poświęcka.

 
 
 

Magna przejmuje fabrykę Karmanna w Żarac

Magna International kupuje dział systemów dachowych od firmy WilhelmKarmann GmbH, która w zeszłym roku ogłosiła niewypłacalność.Wartość transakcji nie została ujawniona. W ręce Magny trafi zakład wOsnabrück z 359 pracownikami oraz spółka w Polsce Karmann-GhiaŻary, w której pracuje 362 osoby.

 

Tymi autami to strach jeździć

Latin NCAP jest kolejną niezależną organizacją, która będziesprawdzać bezpieczeństwo pojazdów. Testom zderzeniowym będą poddawanemodele dostępne w sprzedaży w krajach Ameryki Łacińskiej orazKaraibów. Na pierwszy ogień poszło w sumie dziewięć aut, z czegokilka dość dobrze znanych europejskim kierowcom.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018