Wyszukiwałeś:

CL X

amg X

. Znaleziono 43 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: CL amg

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 43 wszystkich):

Mercedes CL w stylu AMG

Szerokie opony, muskularna sylwetka i moc V12-tki. To charakterystyczne cechynowego modelu Mercedesa CL. Oczywiście po wzbogaceniu go przez pakiet sportowyniemieckiej AMG.

 

CL 65 AMG w detalach

Rok 2007 jest dla AMG bardzo szczególny. Po pierwsze sportowy wydziałMercedesa odpowiedzialny za tworzenie ultra-wydajnych samochodów obchodzi swoje40-ste urodziny. Natomiast drugim wydarzeniem jest wprowadzenie do gamy modelikolejnego, topowego modelu o nazwie CL 65.

 

Mercedes CL z napędem 4x4

Mercedes wprowadza do luksusowej serii CL napęd na obie osie. Premiera nowegomodelu CL 500 4-Matic nastąpi już na początku marca podczas salonusamochodowego w Genewie.

 

Szczypta SLS w C63 AMG

Firma AMG opublikowała pierwsze szczegóły na temat nowych ulepszeń dlamodelu C63. Samochód będzie można wyposażyć w pakiet PerformancePackage Plus, zarówno w wersji sedan jak i kombi.

 

Klasa S Coupe i AMG

Mercedes wdraża po kolei swój plan zmiany nazw modeli. ZniknąłMercedes CLK i pojawiła się Klasa E Coupe. Teraz przyszedł czas na potężnecoupe CL. Od tego roku będzie on sprzedawany pod nazwą Klasa S Coupe.Właśnie są przeprowadzane testy wydania ekstremalnego.

 

Ulepszone luksusowe coupe Mercedesa

Mercedes wprowadza zmiany w swoim luksusowym coupe - modelu CL. Na pierwszy planwysuwa się nowa ośmiocylindrowa jednostka biturbo o mocy 435 konimechanicznych, która ma sprawić, iż wersja CL 500 BlueEfficiencybędzie sporo oszczędniejsza.

 

Nowa generacja CL-a

Mercedes przedstawił niedawno znacząco odmłodzony model CL, czyli jedyneprawdziwe GT w ofercie producenta.

 

SLK 55 AMG, czyli najmocniejszy roadster Mercedesa

Na wystawie we Frankfurcie zadebiutuje najmocniejszy obecnie roadster w stajniMercedesa, oczywiście przygotowany przez firmę AMG. Pod maską 5,5-litrowajednostka V8 o mocy 422 koni mechanicznych.

 

Mercedes CL w hołdzie S Klasy

Producent aut ze Stuttgartu prezentuje specjalną wersję modelu CL o nazwie"Grand Edition". Auto powstało z okazji 60. urodzin Mercedesa S Klasy Coupe.

 

AMG wzmacnia coupe Mercedesa

Wygląd w tym modelu nie jest tak ważny, jak to co pod maską. Dwanaściecylindrów i moment obrotowy 1000 Nm to recepta AMG na najbardziejpożądane coupe z gamy Mercedesa.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "CL amg".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019