Wyszukiwałeś:

CLA X

45 X

AMG X

Shooting X

Brake X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: CLA 45 AMG Shooting Brake

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

100-tysięczny Mercedes CLA

Od chwili rynkowego debiutu w Europie w kwietniu 2013 r. Mercedes-Benz sprzedałna całym świecie już ponad 100 tys. egzemplarzy modelu CLA - w tym ponad 1100sztuk w Polsce. Łącznie, kompaktowe Mercedesy nowej generacji - klas A, B, CLAi GLA - znalazły już ponad 800 tys. nabywców, z czego ponad 5,5tysiąca na naszym rynku.

 
 

Mercedes CLA Shooting Brake doprawiony przez AMG

Wraz z debiutem standardowej wersji Mercedesa CLA Shooting Brake, AMG wystawiado boju własną interpretację kompaktowego kombi. Z osiągami rakiety iodważniejszym wyglądem.

 

Podsumowanie tygodnia #7

Kolejny tydzień za nami, a w nim szereg ciekawych wydarzeń. Mercedeszaprezentował swój nowy model, Skoda zdradził wygląd i pierwszeszczegóły nowej, rajdowej Fabii, w Polsce otwarto kolejny odcinek drogiekspresowej S8.

 
 

Ruszyła produkcja CLA Shooting Brake

Węgierska fabryka w Kecskemet uruchomiła produkcję nowego modelu. Jest toMercedes CLA w wersji Shooting Brake. Pierwszy egzemplarz wyjechał już zfabryki.

 

Mercedes-AMG GT S: Chirurgiczne cięcie

Na ten dzień czekałem z niecierpliwością, jak Mike Tyson na kolejnąrandkę. Wyprawa na tor w Poznaniu i kilka godzin z samochodami AMG,wśród których najważniejszą gwiazdą był AMG GT S. Popierwszym kontakcie z tym autem w Kielcach czułem niedosyt, ale dziś najemsię do syta. Nic mnie nie powstrzyma!

 

Mercedes-AMG wzmacnia modele CLA i GLA

Do grona najmocniejszych kompaktów świata dołączają Mercedesy CLA, CLA Shooting Brake oraz mały crossover GLA. Wszystkie tradycyjnie bazują nahatchbacku Klasy A, który niedawno wprowadził do oferty wzmocniony silnik 2,0 turbo.

 
 

Mercedes CLA i CLA Shootnig Brake odświeżone

W Stuttgarcie postanowili wprowadzić zmiany w dwóch modelach CLA i CLAShooting Brake. Pojawiły się nowości w wyglądzie obu modeli i Mercedeswprowadza nową jednostkę do gamy, 109-konnego diesla. Poznaj Mercedesa CLA iCLA Shooting Brake po faceliftingu.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "CLA 45 AMG Shooting Brake".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019