Wyszukiwałeś:

CLS X

Shooting X

Brake X

. Znaleziono 30 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: CLS Shooting Brake

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 30 wszystkich):

CLS kombi trafi do produkcji

To już pewne. Pokazany podczas kwietniowej wystawy w Pekinie Mercedes CLSShooting Brake w 2012 roku trafi do produkcji. W tym samym roku wersja kombiCLS-a pojawi się w sprzedaży.

 

Jego wysokość Mercedes CLS Shooting Brake

Kiedy Mercedes kilka lat temu zaprezentował światu pierwszą generację CLSświat zatkało. Nikt do tej pory nie przedstawił tak niesamowitych liniinadwozia. Teraz nadchodzi uderzenie nr 2 - CLS Shooting Brake.

 

Mercedes CLS: Wisienka na torcie od AMG

Klasa CLS to wyjątkowy model w gamie Mercedesa, auto, które swojąlinią nadwozia sprawia, że przechodnie na jego widok odwracają głowę.Mercedes będzie pobudzał nie tylko zmysł wzroku, ale i słuchu gdyż do CLSadodał huk silnika V8 w wersji AMG.

 

Shooting Brake na bazie Volkswagena Passata

Zza Odry napływają ciekawe informacje dotyczące gamy modelowej koncernu z Wolfsburga. Niemcy planują przedstawić swoją własną wizję auta z nadwoziem Shooting Brake. Bazą dla nowego modelu ma być  Volkswagen CC.

 

Policja dostała Mercedesa!

Funkcjonariusze policji nie będą mogli narzekać na warunki jazdy.Otóż dostali oni całkowicie nowego Mercedesa CLS Shooting Brake 350 CDI4 MATIC.

 

CLA Shooting Brake w planach marki Mercedes

Scenariusz ma być taki sam jak miało to miejsce w przypadku CLS. NajnowszyMercedes CLA pojawi się również w wersji CLA Shooting Brake.

 

Mercedes CLA Shooting Brake - najmniejsze kombi z gwiazdą

Mercedes nie ustaje w rozszerzaniu palety swoich modeli. Entuzjastycznie przyjęty model CLA będzie od teraz dostępny także w wersji Shooting Brake.Po polsku - kombi.

 

Ruszyła produkcja CLA Shooting Brake

Węgierska fabryka w Kecskemet uruchomiła produkcję nowego modelu. Jest toMercedes CLA w wersji Shooting Brake. Pierwszy egzemplarz wyjechał już zfabryki.

 

Mercedes wycofa z oferty model CLS Shooting Brake

Pamiętacie jeszcze kombi na bazie Mercedesa CLS? Jeśli chcecie sobie przypomnieć to polecamy szybki marsz do salonu stuttgardzkiej marki. Niebawemauto zniknie z oferty raz na zawsze.

 

Mercedes-Benz CLA 200 Shooting Brake: sztuka użytkowa

Powstał jako mniejsza wersja zjawiskowego Mercedesa CLS Shooting Brake, który niebawem... zniknie z rynku z powodu marnego popytu. Czy CLA Shooting Brake się obroni? Wnioskując po zachwycie jaki budzi swoim wyglądem- ma na to szanse.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "CLS Shooting Brake".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019