Wyszukiwałeś:

CLS

. Znaleziono 221 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: CLS

Spróbuj też wyszukać: premiera cls 2010 Range Rover Sport raport cls

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 221 wszystkich):

Mercedes CLS: Coupe-limuzyna

Moc, dynamika, komfort, piękny wygląd to tylko niektóre z cech, jakieprzychodzą od razu na myśl po kilku dniach, jakie Mercedes CLS spędził wnaszej redakcji.

 

Nowy Mercedes CLS

Trzema zupełnie nowymi silnikami, poprawionymi parametrami bezpieczeństwa ibogatszym wyposażeniem będzie dysponował model Mercedesa CLS w edycji 2007.Topowa wersja będzie miała 514 KM.

 

CLS po "sterydach"

Firma Lorniser bazująca na odświeżonej wersji Mercedesa CLS 500 stworzyłaumięśnioną wersję czterodrzwiowego coupe ze Stuttgartu. Auto nazywa sięteraz CLS L 55 RS i oferuje moc 460 koni mechanicznych.

 

Nowy CLS prawie oficjalnie

Choć do oficjalnej premiery nowej generacji Mercedesa CLS na wystawie w Paryżupozostało jeszcze kilka tygodni, to producent miał zdradzić wszelkieszczegóły już za parę dni. A tymczasem już teraz, dzięki wpisowi nablog Mercedesa, wiemy, jak będzie wyglądać nowy CLS.

 

CLS kombi trafi do produkcji

To już pewne. Pokazany podczas kwietniowej wystawy w Pekinie Mercedes CLSShooting Brake w 2012 roku trafi do produkcji. W tym samym roku wersja kombiCLS-a pojawi się w sprzedaży.

 

Nowy CLS w wersji AMG

Mercedes razem z premierą nowego CLS, wprowadza także jego wściekłą wersję63 AMG. Pokazane w Los Angeles auto jest dużo mocniejsze, bardziej muskularne iinnowacyjne od swojego poprzednika.

 

Jego wysokość Mercedes CLS Shooting Brake

Kiedy Mercedes kilka lat temu zaprezentował światu pierwszą generację CLSświat zatkało. Nikt do tej pory nie przedstawił tak niesamowitych liniinadwozia. Teraz nadchodzi uderzenie nr 2 - CLS Shooting Brake.

 

Mercedes CLS: Wisienka na torcie od AMG

Klasa CLS to wyjątkowy model w gamie Mercedesa, auto, które swojąlinią nadwozia sprawia, że przechodnie na jego widok odwracają głowę.Mercedes będzie pobudzał nie tylko zmysł wzroku, ale i słuchu gdyż do CLSadodał huk silnika V8 w wersji AMG.

 

Odświeżony CLS

W przyszłym tygodniu odbędzie się jego oficjalna premiera, a już dziśMercedes przedstawił szczegóły na temat odnowionej wersji CLS-a, w tymrównież wariantu Shooting Brake.

 

Nowy Mercedes CLS już dostępny. Znamy polskie ceny

Polscy klienci mogą już składać zamówienia na nowego Mercedesa CLS.Model, który zadebiutował pod koniec listopada na salonie motoryzacyjnymw Los Angeles kosztuje od 350 500 zł.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2018