Wyszukiwałeś:

CLS63 X

AMG X

. Znaleziono 10 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: CLS63 AMG

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 10 wszystkich):

Nie będzie wersji AMG

AMG potraktowało kryzys i zakończenie "wyścigu zbrojeń" bardzopoważnie. Prawdopodobnie na rynek nie trafi następca modelu CLK w specyfikacjiAMG, ani tym bardziej ekstremalna wersja Black Series.

 

Nowe serce w AMG

Zapowiadana już od ponad roku jednostka zadebiutowała. Pod maską nowychmodeli z serii AMG będzie pracować ultralekki i mocny silnik V8 zpodwójnym doładowaniem.

 

Zakamuflowany, ekstremalny CLS

O tym, że nadchodzi nowa generacja Mercedesa CLS wiadomo już od kilkumiesięcy. Specjaliści z AMG nie marnowali czasu i przy okazji premiery nowegoczterodrzwiowego coupe spod znaku gwiazdy prawdopodobnie ujawni się także CLSw pakiecie AMG.

 

Mercedes CLS63 już w Los Angeles

Wedle doniesień zza granicy, już podczas najbliższych targówmotoryzacyjnych w Los Angeles będziemy mogli zobaczyć nowego Mercedesa CLS63AMG.

 
 

Mercedes CLS63 AMG

 

Nowy Mercedes CLS w wersji AMG. Pod maską biturbo w układzie V8 o pojemności 5.5 litra i mocy 557 koni mechanicznych (800 Nm) - Mercedes CLS63 AMG - mojeauto.tv

 

Wątek na forum: Mercedes CLS63 AMG

Znowu robią wieś z tym karbonem... Wersja dla 19-letniego rapera z Brooklynu... ~sdf

 

Wolnossący mocarz

Po tym jak na emeryturę odszedł zbierający wiele pochwał i nagródsilnik o pojemności 6,3 litra, w jego miejsce pojawiła się jednostka V8 opojemności 5,5 litra z podwójnym doładowaniem. Zasila ona modele S63AMG oraz CLS63 AMG.

 

Mercedes CLS63 najbardziej "męską rzeczą"

Podczas Gali konkursowej Mercedes otrzymał prestiżową nagrodę w kategorii„Samochód” przyznaną dzięki przychylnym głosom Jury orazwidzów TVN Turbo.

 

Biała seria od Mercedesa

Znamy już "czarną" serię specjalnych modeli Mercedesa. Teraz czasprzyszedł na kolejną edycję. Mercedes wraz z AMG ogłosiło, że na rynkupojawią się limitowane modele White Series.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "CLS63 AMG".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019