Wyszukiwałeś:

CNG

. Znaleziono 184 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: CNG

Spróbuj też wyszukać: cng używane Fiat Punto 1 2 Natura Power volvo cng

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 184 wszystkich):

Niemcy przekonują się do CNG

To co w Polsce jest już na porządku dziennym, w Niemczech dopiero zyskujepopularność. Auta na gaz. Coraz więcej naszych zachodnich sąsiadów decydujesię na zakup aut z instalacją gazową. Ostatnio w Niemczech zarejestrowano50-tysięczny model, który może być zasilany sprężonym gazem ziemnym CNG.

 

Ford Focus w wersji CNG

Rok temu na wystawie samochodowej AMI w Lipsku Ford zaprezentował studyjnąjeszcze wersję Focusa napędzaną gazem ziemnym (CNG). Dokładnie rokpóźniej, również przy okazji targów w Lipsku zostanie zaprezentowana jużwersja produkcyjna tego modelu. Do sprzedaży trafi on tuż po premierze.

 

Iveco Daily CNG wyróżniony

Na ostatniej gali Fleet Van Award w Londynie, lekki pojazd użytkowy Iveco Dailynapędzany gazem ziemnym (CNG) otrzymał tytuł “Green Van of the Year2009” („Zielony Furgon roku 2009”) w kategorii pojazdównapędzanych paliwem alternatywnym. 

 

Resort gospodarki będzie wspierał CNG

Inicjatywa klastrowa dotycząca rynku motoryzacyjnego, założenia strategiirozwoju infrastruktury CNG w Polsce to główne tematy omawiane podczasposiedzenia Międzyresortowego Zespołu ds. Wzrostu Konkurencyjności PrzemysłuMotoryzacyjnego.

 

Nieszczelności w Zafirach i Combo w wersjach CNG

General Motors Poland powiadomił Urząd Ochrony Konkurencji iKonsumentów, że niektóre egzemplarze modeli Opel Zafira orazCombo, przystosowane do zasilania gazem CNG, mogą mieć nieszczelne butle zgazem.

 

Największa na świecie flota autobusów CNG

Do 2013 roku firma MAN dostarczy do tureckiego przedsiębiorstwa transportowegoEGO-Ankara 250 autobusów miejskich MAN Lion’s City G z napędemCNG. Będą to pierwsze w Turcji autobusy przegubowe zasilane gazem ziemnym.Pierwsza dostawa obejmująca 50 autobusów zostanie zrealizowana wewrześniu 2012. Następnie, co miesiąc będzie wysyłanych 25 pojazdów,dzięki czemu latem 2013 wszystkie zamówione autobusy znajdą się już wAnkarze. W umowie zagwarantowano opcjonalną dostawę dodatkowych 50autobusów.

 

Tą decyzją mogą "zabić" rynek CNG

Sprężony gaz CNG to dziś najtańsze dostępne na rynku paliwo, jednak zewzględu na słabo rozwiniętą infrastrukturę popularność autprzystosowanych do tego typu paliwa jest wciąż niewielka. I zanosi się, żetak pozostanie, bowiem przyszłość przysłaniają czarne chmury w postacizapowiadanych podwyżek akcyzy.

 

Skoda Citigo z rekordem CNG

Na trasie 2619 km, mistrz w oszczędzaniu paliwa Gerhard Plattner uzyskałrekordowe spalanie CNG o 0.5 kg lepsze od tego jaki podaje producent.

 

Rekordowy wynik Citigo CNG

Jeśli połączymy wyjątkowo ekonomiczne auto z mistrzem tzw. jazdy o kropelce,to efekt będzie murowany. Austriak Gerhard Plattner, za kierownicą SkodyCitigo CNG, pokonał ponad 2.600 km i zużył przy tym średnio zaledwie 2,39 kggazu ziemnego na 100 kilometrów.

 

Octavia G-TEC, czyli fabryczna instalacja CNG

Do tej pory to instalacje LPG cieszą się w naszym kraju olbrzymimzainteresowaniem. Być może za sprawą Skody nieco się to jednak zmieni. Dooferty czeskiej marki dołączyła bowiem Octavia G-TEC napędzana sprężonymgazem ziemnym (CNG).

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019