Wyszukiwałeś:

COTY

. Znaleziono 74 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: COTY

Spróbuj też wyszukać: car of the year

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 74 wszystkich):

Wątek na forum: Ford Mondeo: Czy już klasa premium?

super auto, super sie prowadzi, ladnie wygląda, kosztuje rozsądne pieniądze, pali niedużo - cóż więcej trzeba od samochodu? Niestety wiekszych sukcesów nie będzie - do segmentu premium nie wejdzie bo to jednak ford, tytulu CotY nie zdobedzie bo w zeszlym roku wygral juz ford, liderem segmentu nei...

 

Wątek na forum: COTY 2010: Ostateczne nominacje

dlaczego nie ma flagi Polski w tym cos tam the jer? to jakas kpina jest tam holandia ktora gowno ma i umie ~ziutek

 

"Każdy aspekt może być decydujący"

Już od 44 lat grupa dziennikarzy motoryzacyjnych z Europy, członkówjury konkursu Car of the Year, w ostatnich miesiącach każdego roku dokonujewyboru najlepszego, ich zdaniem, samochodu. Zwycięski model przez kolejne 12miesięcy dzierży na Starym Kontynencie tytuł Car of the Year –Samochodu Roku. W 58-osobowym jury stałe miejsce ma także dwóchdziennikarzy z Polski. Jeden z nich, Maciej Ziemek, na co dzień redaktormagazynu auto motor i sport, tuż przed oficjalnym ogłoszeniem wynikówtegorocznego plebiscytu opowiada nam o kulisach tego konkursu.

 

Baby-Fiat wygrywa!

Włoski producent Fiat może świętować. Potwierdziły się bowiem piątkowenieoficjalne wyniki tegorocznego plebiscytu Car of the Year (COTY), któreprzeciekły do zagranicznych mediów. Reaktywowany po pięćdziesięciulatach Fiat 500 zdobył tytuł Samochodu Roku 2008 pokonując między innymiMazdę 2 i Forda Mondeo, które zajęły odpowiednio drugie i trzeciemiejsce.

 

Fiat 500 odbiera tytuł COTY

W poniedziałek, podczas uroczystej ceremonii w Berlinie, Sergio Marchionne,prezes Fiata, odebrał oficjalnie statuetkę symbolizującą zwycięstwo Fiata500 w prestiżowym konkursie Car of the Year 2008.

 

Car of the Year 2009 - nominacje

Choć do ogłoszenia wyników na najlepszy Samochód Roku 2009pozostało jeszcze prawie pięć miesięcy, już pojawiła się pierwsza listapretendentów do tego prestiżowego tytułu.

 

Nissan Leaf z nagrodą COTY 2011

W trakcie specjalnej uroczystości zorganizowanej w poniedziałek w paryskimPavillion Gabriel prezes i pyrektor naczelny Nissan Motor odebrał nagrodęprzyznaną firmie Nissan za elektryczny model LEAF - Europejski SamochódRoku 2011.

 

Car of The Year 2012: Znamy finalistów!

Podczas salonu samochodowego w Genewie poznamy tegorocznego zwycięzcę najbardziej prestiżowego konkursu motoryzacyjnego, Car of the Year. Tymczasempoznajmy siedmiu finalistów.

 

Dla kogo i dlaczego Car of the Year 2012?

Przed paroma dniami poznaliśmy finalistów najbardziej prestiżowego naStarym Kontynencie plebiscytu na samochód roku. W batalii o tytuł Car ofthe Year 2012 pozostało już tylko siedem modeli, a my się zastanawiamy,któremu z nich najbardziej należy się ta nagroda.

 

Car of the Year: Odliczanie rozpoczęte

Już za kilka dni na targach motoryzacyjnych w Genewie poznamy zwycięzcę prestiżowego plebiscytu Car of the Year. Ogłoszenie wyników po razdrugi w historii będzie miało miejsce na szwajcarskiej ziemi. Czym zaskoczy nas jury w tym roku?

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019