Wyszukiwałeś:

CR X

Z X

. Znaleziono 375 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: CR Z

Następna strona wyników »Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 10 z 375 wszystkich):

Honda CR-Z tuż przed produkcją

Nowa Honda CR-Z w wersji przedprodukcyjnej zostanie pokazana podczaszbliżającego się Salonu Samochodowego w Tokio. Według wstępnych ustaleń,model produkcyjny wejdzie do sprzedaży w Japonii w lutym 2010 roku.

 

Jest już seryjna Honda CR-Z

Honda bardzo powoli wprowadza swoją sportowę hybrydę - model CR-Z sportshybrid coupe. Najpierw była wersja koncepcyjna, późniejprzedprodukcyjna, aż w końcu w Detroit można zobaczyć już jej finalnąpostać.

 

Honda CR-Z w europejskim wydaniu

Salon samochodowy w Genewie będzie miejscem debiutu Hondy CR-Z w europejskiejspecyfikacji. Wyposażone w napęd hybrydowy coupe posiada układ siedzeń typu2+2 oraz światła do jazdy dziennej z ośmioma diodami LED.

 

Honda CR-Z - znamy już ceny

Już w połowie czerwca na polskim rynku pojawi się kolejna hybryda. Tym razemjednak mająca bardziej sportowe ambicje. Honda CR-Z oferowana będzie w ceniezaczynającej się od 85.900 zł.

 

Car of the Year dla Hondy CR-Z

Honda CR-Z zdobyła tytuł Car of the Year Japan 2010-2011.

 

Szybka wersja CR-Z

Honda CR-Z w końcu dostanie silnik, na jaki wskazuje jej sylistyka -czterocylindrowy turbodoładowany motor o pojemności 1,6 litra. Jednostkazapewni autu świetne osiągi.

 

Honda CR-Z: CRX dwudziestego pierwszego wieku

Choć ciężko dorównać legendom, to jednak wielu producentówpodejmuje wyzwania i próbuje wskrzesić swoje najbardziej znane modele zprzeszłości. Z bardzo różnym skutkiem. Z takim zadaniemspróbowała zmierzyć się i Honda, tworząc małe miejskie coupe onazwie CR-Z, które wielu fanom motoryzacji już na pierwszy rzut okaprzypomina kultowego CRX-a. Z tą jednak różnicą, że CR-Z to auto onapędzie hybrydowym.

 

Honda CR-Z może sama ruszyć

Właściciele Hondy CR-Z muszą uważać. Mimo zgaszenia silnika ichsamochód może ruszyć bądź do przodu, bądź do tyłu. A wszystkoprzez problem z modułem sterującym silnika IMA. Z tego powodu Hondarozpoczęła kampanię serwisową tego modelu.

 

Sportowa Honda CR-Z od Mugena

Nadworny tuner Hondy, firma Mugen przedstawiła właśnie specjalną wersję modelu CR-Z, która będzie dostępna jedynie na rynku japońskim.

 

Specjalna edycja CR-Z na zakończenie

Japoński producent postanowił wprowadzić na rynek specjalną wersję HondyCR-Z na pożegnanie. Produkcja tego modelu zostanie zakończona jeszcze przedkońcem tego roku.

 

Więcej informacji? » Za dużo wyników wyszukiwania? Spróbuj wyszukać dokładniej: "CR Z".

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019