Wyszukiwałeś:

CT6

. Znaleziono 9 wyników.

Znaleziono w kategoriach:

Reklama:

Wyniki wyszukiwania dla: CT6

Twoje wyniki wyszukiwania (1 - 9 z 9 wszystkich):

Dziewięć modeli Cadillaca

W ciągu następnych pięciu lat Cadillac zamierza wprowadzić na rynek ażdziewięć nowych modeli. Takie rewelacje ogłosił kilka dni temu prezydentmarki.

 

Cyfrowe lusterko od Cadillaca

Cadillac opatentował właśnie bardzo oryginalne rozwiązanie - w przyszłychmodelach tej marki tradycyjne lusterko wsteczne ustąpi miejsca wyświetlaczowiobrazu HD.

 

Luksusowy Cadillac CT6 ujawniony

Gala rozdania oskarów to ważne święto dla kinomaniaków, ale ifani samochodów mieli przy tej okazji mały prezent - Cadillacwyemitował w przerwie ceremonii reklamę nowego CT6.

 

Bose ujawnia wnętrze Cadillaca CT6

Trochę przypadkiem poznaliśmy kabinę nowego, amerykańskiego rywala Mercedesa Klasy S. Oto kabina Cadillaca CT6 z 34-głośnikowym systemem audio.

 
 

Cadillac CT6

 

Cadillac CT6 to jeden z ośmiu nowych modeli, które amerykańska firma pokaże do końca trwającej dekady. Auto naszpikowane jest nie znanymi dotąd w tej marce technologiami i kusi ładną sylwetką oraz komfortowym wnętrzem. Doczekamy się go również w Europie.

 

Cadillac CT6 - początek nowej ery

Na rozpoczynających się dzisiaj targach samochodowych w Nowym Jorku, Cadillacstawia pierwszy krok na ścieżce do całkowitej odmiany swojej gamy modelowej.CT6 to jedno z ośmiu zupełnie nowych aut, które zobaczymy jeszcze wtej dekadzie.

 

Najciekawsze premiery targów w Nowym Jorku

New Yorku, New York śpiewał Frank Sinatra, miasto które nigdy niezasypia. Nowy Jork to również miejsce, w którym odbywa się jednaz kilkunastu imprez motoryzacyjnych. To tu świat czterech kółek spotykasię po raz kolejny na targach. Większość premier to auta przeznaczone narynek amerykański, ale debiutują tam również auta szykowane także dlaklienta z Europy. Oto najciekawsze naszym zdaniem premiery targów NY.

 

Cadillac myśli nad konkurentem dla CLA 45 AMG

Cadillac planuje rozszerzyć gamę modelów sportowych, tych z oznaczeniem V. Dzięki temu na rynku pojawi się auto, które zaatakuje takie modele jak Audi S3 czy Mercedesa CLA 45 AMG.

 

Przejdź do Forum » Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie? Zadaj je na Forum Motoryzacyjnym mojeauto.pl!

 
Mojeauto.pl - motoryzacja w Internecie | Copyright © Motor-Presse Polska sp. z o. o. 1999-2019